Blog zaufane.pl

Artykuły i wpisy o opiniach, marketingu i sprzedaży w sklepie internetowym

Opinie w sklepie internetowym

Nowy wymiar opinii klientów - Poznaj widget z podsumowaniem opinii AI od Zaufane.pl

W Zaufane.pl wiemy, że opinie klientów odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu decyzji zakupowych. Im więcej informacji zwrotnych zbieramy od naszych użytkowników, tym lepiej możemy dostosować nasze usługi i produkty do ich potrzeb. Jednakże przeglądanie i analizowanie setek recenzji może być wyzwaniem. Na szczęście z pomocą przychodzi wprowadzony przez nas widget z podsumowaniem opinii opartym na sztucznej inteligencji (AI).

Chcę czytać dalej

Narzędzie Zaufane.pl: Doskonałe Rozwiązania dla Skutecznego Zarządzania Opiniami

W dzisiejszym świecie, gdzie opinie online mają ogromne znaczenie, utrzymywanie pozytywnego wizerunku marki czy sprzedawcy jest kluczowe. Zrozumienie potrzeb klientów, reagowanie na ich opinie oraz skuteczna moderacja stają się nieodłącznymi elementami sukcesu w biznesie. Na szczęście, narzędzia takie jak Zaufane.pl oferują innowacyjne funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie opiniami użytkowników.

Chcę czytać dalej

Marketing rekomendacji i sztuka odpowiedzi na recenzje klientów

W dobie cyfryzacji i nieustannie rosnącej konkurencji, dbanie o reputację swojej firmy w internecie stało się kluczowym elementem sukcesu. Marketing rekomendacji wchodzi na salony i jest jednym z najważniejszych ogniw owocnego  prowadzenia firmy. Warto odpowiadać na recenzje - te pozytywne dodają motywacji do dalszej pracy, a odpowiedź buduje relacje!

Negatywne opinie klientów mogą prowadzić do spadku zaufania potencjalnych konsumentów oraz zahamowania rozwoju przedsiębiorstwa. Jednak i przy tych nie warto chować głowy w piasek! Odpowiadaj! Bądź odpowiedzialnym przedsiębiorcą, a zyskasz w oczach potencjalnego klienta. Wyjdziesz z problemu z ludzką twarzą. Właściwe zarządzanie opinią firmy może mieć bezpośredni wpływ na jej postrzeganie przez rynek, co przekłada się także na wyniki finansowe.

Chcę czytać dalej

Ile kosztuje wizytówka Google?

Masz sklep w sieci? Wchodzisz w branżę e-commerce? Prowadzisz biznes lokalny? Pragniesz dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów, z twojego regionu? Wizytówka Google pozwoli zaistnieć twojej marce w sieci. Wizytówka Google jest dzisiaj jednym z podstawowych narzędzi marketingowych. Ile kosztuje wizytówka w Google? Co zrobić, aby wizytówka naszego przedsiębiorstwa była lepiej widoczna w Internecie? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

 

Chcę czytać dalej

Co warto wiedzieć zanim rozpoczniesz pozyskiwanie recenzji online?

Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz jak najbardziej rozwijać się w branży e-commerce, będąc jednocześnie świadomym konkurencji na rynku? Marketing rekomendacji to dziś przestrzeń, która może pomóc tobie być bliżej klienta i rozwijać się na arenie międzynarodowej, pozyskując atrakcyjne lidy każdego dnia! Zanim jednak zaczniesz wdrażać marketing rekomendacji, a przede wszystkim Zanim wybierzesz odpowiednie narzędzie, które pomoże Ci w takim pozyskiwaniu opinii. Przeczytaj o czym warto pamiętać, zanim zaczniesz wchodzić w marketing opinii pełną parą.

 

Chcę czytać dalej

Jak odpowiadać na pozytywne opinie od klientów?

Marketing rekomendacji jest ważnym elementem budowania zaufanej społeczności wokół marki oraz wsparcia rozwoju sklepów w branży e-commerce. Pozyskiwanie opinii, ich weryfikacja i publikacja są kwestiami kluczowymi. Nie możemy jednak zapominać o wartości jaką niesie sprawna komunikacja z klientami. Nie tylko warto pozyskiwać recenzję, ale również warto na nie odpowiadać. Kulturalnie, przyjaźnie, z otwartością i zainteresowaniem w stronę klienta i jego potrzeb. Jak to robić, aby jednocześnie zyskiwać zaufanie klienta i sprawiać, aby poczuł się on ważny i doceniony, a z drugiej strony aby wzmacniać widoczność naszego sklepu w przestrzeni internetowej?  Podpowiadamy!

Chcę czytać dalej

Jak odpowiadać na negatywne recenzje?

Branża e-commerce jest jedną z tych branż, która cały czas się rozwija.  Pojawiają się nowe sklepy, a co za tym idzie rośnie konkurencja. Chcąc zyskać klienta - musimy dbać nie tylko o jakość produktów, ale również o dobrą obsługę klienta. Prowadząc działalność e-commerce prędzej czy później spotkamy się z opinią niezadowolonego klienta lub nawet z krytyką. Jak reagować w takiej sytuacji i dlaczego nie warto popadać w panikę? Jak wyjść z twarzą w takiej sytuacji i pokazać, że jest się odpowiedzialnym przedsiębiorcą, który mówiąc kolokwialnie bierze na klatę nawet swoje błędy?

Chcę czytać dalej

Ekspansja zagraniczna w e-Commerce B2B - co może pójść nie tak?

Ostatnie lata nie były łatwe dla handlu międzynarodowego. Pandemia znacząco utrudniła transport. Wojna w Ukrainie również odbiła się na światowej gospodarce. Sytuacja jednak powoli zaczyna się stabilizować. W pierwszym półroczu 2022 roku polski eksport zanotował 21% wzrost. Można więc zauważyć, że głodni rozwoju przedsiębiorcy zaczynają ze zdwojoną siłą realizować swoje strategie cross-border. Również ekspansja zagraniczna w e-Commerce B2B mocno się rozwija. Jak wynika z raportu Izby Gospodarki Elektronicznej już 25% firm B2B prowadzi eksport online. Jeżeli jeszcze nie należysz do tego grona, warto żebyś już teraz zaczął swoje działania cross-border. Jednak zanim to zrobisz, dobrze się do tego przygotuj. Zacznij od lektury tego artykułu. Dzięki niemu unikniesz najczęstszych błędów ekspansji zagranicznej e-Commerce B2B.

Chcę czytać dalej

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...