Opinie dla firm usługowych

Siła rekomendacji dla Twojego biznesu

97% konsumentów nie wróci do sposobu robienia zakupów sprzed pandemii i w dużej mierze nadal będzie szukało usług online

Dane według raportu Gemius ‘E-commerce w Polsce 2021’

Najwyższe standardy i opinie zgodne z Dyrektywą Omnibus

Daj się odnaleźć nowym klientom dzięki lokalnemu SEO

Czy wiesz, że firmy usługowe z większą ilością prawdziwych gwiazdek i opinii są pozycjonowane wyżej w wyszukiwarce Google niż konkurencja, która nie zbiera recenzji? Google wyświetlając internautom profile firm usługowych bierze pod uwagę trafność opisu w stosunku do wyszukiwania, odległość firmy od urządzenia internauty oraz rozpoznawalność. Najlepszy sposób na poprawę swojej widoczności to zbieranie autentycznych opinii i ocen od Twoich klientów.

Zachęć nowych klientów społecznym dowodem słuszności

Pokaż nowym klientom kto Ci zaufał i jak Twoi konsumenci są zadowoleni z Twoich usług! Aż 46% użytkowników w Internecie wskazuje opinie innych jako czynnik, na podstawie którego podejmują decyzje zakupowe.

Zwiększ konwersję i liczbę klientów

Twoi klienci poszukują firm usługowych w Internecie! Wyróżniając się pozytywnymi opiniami w wynikach wyszukiwania, zwiększysz współczynnik konwersji, a co za tym idzie również liczbę klientów, którzy do Ciebie zadzwonią lub odwiedzą Twoją firmę.

Najwyższe standardy i opinie zgodne z Dyrektywą Omnibus

Usługi i funkcje ważne dla Twojego biznesu:

Wdrożenie

Integracja strony internetowej z Zaufane.pl jest szybka i bezproblemowa. Nasz zespół pomoże wdrożyć rozwiązanie, które przeniesie Twój biznes do nowego wymiaru pozyskiwania opinii.

Monitoring opinii

Monitorowanie opinii przez naszych pracowników służy Twojej reputacji oraz podejmowaniu decyzji przez potencjalnego Klienta. Razem z naszą pomocą będziesz bezkonkurencyjny pod tym względem.

Uruchomienie gwiazdek Google

Jako zespół ekspertów w dziedzinie pozyskiwania opinii jesteśmy partnerem Google. Nasze wdrożenia należą do tych certyfikowanych przez największą wyszukiwarkę internetową!

 

Umów spotkanie 

Zbuduj relację ze swoimi klientami

Pokaż, że doceniasz swoich klientów i ich czas poświęcony za wystawienie opinii Twojej firmie. Z Zaufane.pl możesz w łatwy sposób zarządzać opiniami, które otrzymasz na kilku platformach: w Google, na Facebooku, Trustpilot czy Booking.com.

Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej jak Google premiuje firmy odpowiadające na opinie klientów.

To może Ciebie zainteresować:

Opinie a pozycjonowanie w Google

Lepsza widoczność w wyszukiwarce to większe zyski. Teraz możesz to osiągnąć dzięki opiniom! Odpowiednio zoptymalizowane recenzje pozytywnie wpłyną na SEO Twojej strony internetowej, szczególnie w Google My Business, Google Maps oraz podczas wyszukiwania lokalnego.

Dowiedz się więcej

Zaufane.pl dla sklepów internetowych

Pozytywne opinie o sklepie internetowym to sprawdzone narzędzie do zwiększenia zysków. To właśnie recenzje innych kupujących wpływają na wiarygodność marki na rynku e-commerce. Zadbaj o nie z Zaufane.pl i daj się poznać klientom, jako godny polecenia sklep internetowy.

Dowiedz się więcej

Jak działa Zaufane

W Zaufane.pl dzięki zweryfikowanym i autentycznym opiniom zwiększamy ruch i współczynnik konwersji na Twojej stronie internetowej. Maksymalnie wykorzystujemy potencjał opinii i wspieramy strony internetowe w każdej branży. Dołącz do nich także i Ty!

Dowiedz się więcej

Zaufaj nam już teraz

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...