Opinie i gwiazdki w Google,
a Twój e-commerce

Poprawimy Twoje współczynniki marketingowe, dzięki efektywnemu zdobywaniu i zarządzaniu opiniami i ocenami w Google

Transakcyjne opinie i oceny są kluczowym czynnikiem, który pozytywnie wpływa na pozycjonowanie i SEO w Google.


Opinie i oceny dotyczące prawdziwych transakcji są niezwykle ważne z perspektywy:

  • Twojego potencjalnego klienta
  • Algorytmu wyszukiwarki Google

Wiele biznesów e-commerce pomija opinie i oceny w swoich strategiach marketingowych. Don’t do that!

Oto dlaczego opinie powinny być na wagę złota w sklepach internetowych i biznesach usługowych.

Najwyższe standardy i opinie zgodne z Dyrektywą Omnibus

Najlepsze pozycjonowanie SEO na rynku

Firmy, którym zależy na odpowiedniej widoczności marki w Internecie, powinny zwrócić uwagę na regularne pytanie klientów o ich doświadczenia związane usługą lub produktem, ale też pamiętać, aby prośby były konstruowane w sposób, aby odpowiedzi niosły wartość dla innych użytkowników oraz algorytmów Google.

Jak wygląda najefektywniejszy na rynku proces zbierania transakcyjnych opinii?

Dowiedz się więcej

UGC - content uwielbiany przez użytkowników i wyszukiwarkę

User-Generated Content, czyli treści tworzone przez Twoich klientów (np. opinie po otrzymaniu usługi, zakupie i dostawie produktu) są premiowane przez algorytm Google, bo są naturalne, unikalne i zawierają słowa kluczowe, o które walczą działy marketingu każdego sprzedawcy. Jeżeli zbieranie opinii jest ułożone w odpowiedni proces to treści takie pojawiają się regularnie, do jest kolejnym plusem.

Częstotliwość i aktualność opinii

W pozytywnych opiniach drzemie olbrzymia moc! Aby proces pozyskiwania recenzji od klientów przynosił korzyści należy pamiętać, aby opinie były dodawane regularnie. Tylko z aktualnymi opiniami Twój biznes jest w stanie zaistnieć w Internecie. Z pomocą Zaufane.pl to zadanie jest proste i przyjemne. Przekonaj się sam!

Daj się odnaleźć klientom na mapie Google

Lokalne SEO pomaga biznesom usługowym i handlu stacjonarnemu wypozycjonować się na lokalnym rynku dzięki widoczności na Mapach Google. Użytkownicy Internetu za pośrednictwem telefonów komórkowych odkrywają na mapie nowe restauracje, firmy usługowe i sklepy stacjonarne.

Gwiazdki i opinie na Wizytówce Google Moja Firma

Wizytówka Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie, którego głównym zadaniem jest pomoc przedsiębiorcom w przyciągnięciu nowych klientów z wyszukiwarki i map.

Zoptymalizowanie wizytówki google buduje wiarygodność, którą możesz wzmacniać regularnie zbierając opinie i oceny na swój profil biznesowy w Google.

Jak wyróżnić swoją wizytówkę spośród konkurencji?


Dowiedz się więcej

Zarządzanie reputacją marki online

Tak jak innymi procesami marketingowymi, pozyskiwaniem opinii i ocen również należy zarządzać i monitorować, aby przynosiły korzyści i służyły budowie świetnej marki.

Celem Zaufane.pl jest ochrona swoich klienów przed nieuczciwymi opiniami i ocenami. Nasz zespół zadba o najwyższe standardy składania próśb o opinie oraz będzie prowadził ich ciągły monitoring, reagując na te fałszywe oraz nieuczciwe.

Dowiedz się jak ochronić swój biznes przez negatywnymi opiniami.

Szukasz Świętego Graala poprawy konwersji?

Testujesz nowe rozwiązania na poprawę KPI w swoim sklepie internetowym? Koniecznie porozmawiajmy, bo opinie i gwiazdki na karcie produktu podnoszą konwersję e-commerce. Wyniki pochodzą z badania A/B/C, które przeprowadziliśmy wspólnie z jednym z naszych klientów.

Najwyższe standardy i opinie zgodne z Dyrektywą Omnibus

Usługi i funkcje ważne dla Twojego biznesu:

Wdrożenie

Integracja strony internetowej z Zaufane.pl jest szybka i bezproblemowa. Nasz zespół pomoże wdrożyć rozwiązanie, które przeniesie Twój biznes do nowego wymiaru pozyskiwania opinii.

Monitoring opinii

Monitorowanie opinii przez naszych pracowników służy Twojej reputacji oraz podejmowaniu decyzji przez potencjalnego Klienta. Razem z naszą pomocą będziesz bezkonkurencyjny pod tym względem.

Uruchomienie gwiazdek Google

Jako zespół ekspertów w dziedzinie pozyskiwania opinii jesteśmy partnerem Google. Nasze wdrożenia należą do tych certyfikowanych przez największą wyszukiwarkę internetową!

 

Umów spotkanie 

Reklamy płatne

Opinie to nie tylko lepsze efekty w wynikach wyszukiwania organicznego. Efektywne dodawanie opinii w google maps, wizytówce i na kartach produktu wpływa pozytywnie na wyniki Twoich reklam płatnych.

Sposób na wyższy współczynnik klikalności reklam (CTR)

Prowadzisz kampanie Google Ads dla swojego biznesu? Popraw CTR i współczynnik konwersji dzięki opiniom! Reklamy z gwiazdkami wykazują Click-Through Rate, w porównaniu do tych, które ich nie posiadają. Dodatkowo dzięki opiniom w Google Ads przyciągniesz więcej użytkowników do swojej witryny, budując przy tym ich zaufanie.

Lepszy wynik jakości reklam Google Ads

Na wynik jakości reklam składają się trzy elementy. Są to trafność reklamy, jakość strony docelowej i współczynnik CTR. Regularnie zbierając opinie i dbając o uruchomienie gwiazdek w naszych reklamach podnosimy współczynnik CTR, który poprawia nasz wynik jakości, a następnie obniża koszt reklam.

Zmniejsz CPC i sprzedawaj więcej

Wiesz, że pozytywne opinie możesz wykorzystać nie tylko do zwiększenia widoczności i siły swojej marki? Dzięki recenzjom klientów jesteś w stanie zmaksymalizować wydajność swoich reklam i zmniejszyć CPC! Wyświetlanie gwiazdek w Google Ads pozwala na obniżenie średniego CPC, a im więcej kliknięć masz, tym bardziej Twoja reklama jest rozpoznawalna w Google!

To może Ciebie zainteresować:

 

Zaufane.pl dla firm usługowych

Internet to miejsce w którym użytkownicy poszukują firm usługowych. Bądź lepiej widoczny niż Twoja konkurencja i zadbaj o pozytywne opinie o swoim biznesie. Dzięki nim wyróżnisz się i niemal od razu dasz się poznać jako pozytywna i godna polecania firma.

Dowiedz się więcej

Zaufane.pl dla sklepów internetowych

Pozytywne opinie o sklepie internetowym to sprawdzone narzędzie do zwiększenia zysków. To właśnie recenzje innych kupujących wpływają na wiarygodność marki na rynku e-commerce. Zadbaj o nie z Zaufane.pl i daj się poznać klientom, jako godny polecenia sklep internetowy.

Dowiedz się więcej

Jak działa Zaufane

W Zaufane.pl dzięki zweryfikowanym i autentycznym opiniom zwiększamy ruch i współczynnik konwersji na Twojej stronie internetowej. Maksymalnie wykorzystujemy potencjał opinii i wspieramy strony internetowe w każdej branży. Dołącz do nich także i Ty!

Dowiedz się więcej

Już dziś wzmocnij pozycję w Google, dzięki marketingowi opinii.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...