Dlaczego zaufane.pl

Jedyna usługa pełnego zarządzania opiniami, pozwalająca Ci skupić się na tym co prawdziwie ważne: Wzroście Twojej Firmy

Jakie jest nasze zadanie?

Naszą misją jest dostarczenie firmom B2B i B2C usługi szybkiego i efektywnego pozyskiwania, a także prezentowania opinii klientów o firmie i produktach, dzięki czemu wzmacniają one swoją markę i budują zaufanie do swoich usług i produktów.

Zaufane.pl powstało w 2019 roku w Rzeszowie w partnerstwie technologicznym z eKomi - dostawcy niezależnego i zautomatyzowanego systemu zbierania i prezentowania opinii, bazującego na dokonanych transakcjach.

eKomi The Feedback Company jest europejskim liderem technologicznym w kategorii SaaS (Software as a Service) oraz jest Google Premier Partner.

Doskonała obsługa i dbałość o potrzeby klienta zespołu Zaufane.pl w połączeniu z technologią eKomi pozwala dostarczać nawet najbardziej wymagającym klientom najlepszą usługę na rynku.

Pomagamy już ponad 500 klientom

  • Pozyskujemy 100 000 opinii miesięcznie - średni współczynnik pozyskanych opinii do ilości transakcji wynosi 42%
  • Posiadamy 15 osobowy zespół, który dba o Twoją markę w sieci
  • Zebraliśmy 1 300 000 opinii

 Zespół któremu możesz zaufać

To my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z opiniami i ocenami w Internecie.
Joanna Baran

Head of Growth

Elżbieta Sokal

Head of Customer Success

Diana Wais

Customer Retention and Receivables Manager

Patrycja Olszewska

Marketing Coordinator

A my zadbamy o to, aby wdrożenie systemu i uruchomienie usługi poszło gładko i przyjemnie. Będziemy dbali o Twoje konto, opinie i ich jakość.
Sebastian Horoszko

CEO

Budujemy zaufanie do marek i wspieramy sprzedaż

Czas, żebyś odkrył możliwości naszego narzędzia!

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...