BLOG

Wróć do pozostałych

Redseo

Reklama internetowa to nasz żywioł. Specjaliści Redseo rozpracowują tajniki systemów Google Ads, Microsoft Ads i Allegro Ads, pozycjonują sklepy internetowe klientów i wypełniają je treścią. A to nie wszystko, co oferuje nasza agencja.

 

Jakie talenty ekspertów Redseo możesz wykorzystać?

  • Stworzyliśmy autorską porównywarkę cen, czyli Sellie.pl. Wykorzystując jej możliwości, obniżasz koszty reklam produktowych w Google.
  • Certyfikowani specjaliści z naszego zespołu od lat działają w systemie Google Ads, realizując kampanie reklamowe naszych klientów z branży e-commerce.
  • Redseo to jedna z pierwszych polskich agencji, która wyspecjalizowała się w usłudze Microsoft Ads! Reklamowanie biznesu w wyszukiwarce Bing pozwala na poszerzenie grona odbiorców Twojej oferty poza Google.
  • Wzięliśmy też pod lupę system reklamowy największego polskiego marketplace’u. Nasi eksperci Allegro Ads zaproponują Ci najlepsze rozwiązania reklamowe w tym serwisie.
  • Pozycjonujemy strony internetowe i optymalizujemy je od strony technicznej. Dzięki działaniom SEO zwiększamy ruch organiczny, budujemy wartościowe zaplecze linków i wypełniamy stronę contentem.

A jakie to da korzyści Twojej firmie?

  • Google CSS Sellie nie pobiera opłaty marżowej na rzecz Google – kliknięcia w Twoje reklamy są tańsze.
  • Decydując się na reklamę w Google Ads we współpracy z Redseo, obserwujesz, jak Twoja oferta dociera do zainteresowanych użytkowników i generuje zyski.
  • Wykorzystaj to, że system Microsoft Ads to nowość na polskim rynku i pozwól swoim produktom zaistnieć tam już teraz. Mniejsza konkurencja to mniejszy koszt CPC i korzyść dla Ciebie.
  • Wspieraj swoją ofertę reklamami Allegro Ads, które pojawiają się w najlepszych miejscach w serwisie!
  • Celuj w dziesiątkę! Skorzystaj z usługi SEO, by pojawić się w TOP10 wyników wyszukiwania Google.

Razem na rzecz zrównoważonego rozwoju, czyli partnerstwo Zaufane.pl i Posadzimy.pl

Budowanie zaufania wobec marki stało się kluczowym elementem sukcesu. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi w tym procesie są autentyczne opinie klientów, które pełnią rolę społecznego dowodu słuszności. W kontekście coraz większego znaczenia zrównoważonego rozwoju, social proof nabiera dodatkowego wymiaru, pozwalając firmom nie tylko na zwiększenie sprzedaży, ale także na działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, zaangażowanie klientów w ESG.

Jak zdobyć opinie o moim sklepie stacjonarnym?

Opinie klientów odgrywają ważną rolę w budowaniu reputacji sklepu oraz przyciąganiu nowych klientów. Pozytywne recenzje mogą znacznie zwiększyć zaufanie do Twojego sklepu i wpłynąć na decyzje zakupowe potencjalnych klientów. Poniżej przedstawiamy kilka skutecznych sposobów na zdobycie opinii o Twoim sklepie stacjonarnym.

5 Kluczowych kroków do budowania wiarygodności marki w e-commerce

Budowanie wiarygodności marki jest kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Klienci mają dostęp do nieograniczonej liczby opcji, dlatego zaufanie może być decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji zakupowych. W tym artykule przedstawiamy pięć kluczowych kroków, które pomogą firmom zadbać o wizerunek, w tym poprzez zbieranie i publikowanie opinii.

Nowe trendy w marketingu użytkowników: budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez opinie klientów

Wśród trendów w marketingu warto zwrócić uwagę na rolę opinii klientów w kształtowaniu wizerunku marki. Zmieniające się preferencje konsumentów i rozwój technologii cyfrowych wymusiły na firmach przyjęcie nowych strategii, które pozwalają lepiej zrozumieć i wykorzystać głos klientów w procesie budowania marki. W tym artykule przyjrzymy się najnowszym trendom w marketingu użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem technik, takich jak marketing szeptany i strategie influencerów.

Jak założyć sklep internetowy krok po kroku?

Prowadzenie własnego sklepu internetowego może być atrakcyjną perspektywą dla wielu przedsiębiorców, z uwagi na dynamiczny rozwój e-commerce oraz rosnące zapotrzebowanie na zakupy online. Jednak dobór właściwej platformy to tylko część wyzwania, z jakim musi zmierzyć się osoba zakładająca swoją pierwszą stronę internetową. Poniżej przedstawiamy przewodnik krok po kroku jakie czynniki warto rozważyć.

Pozyskiwanie, analiza i publikacja opinii online. O co pytają klienci Zaufane.pl?

Recenzje stają się kluczowym kryterium przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Jednak pozyskiwanie, analiza i publikacja opinii online stanowi wyzwanie dla wielu właścicieli sklepów internetowych. Zaufane.pl stanowi integralne rozwiązanie, które pomaga firmom B2B i B2C w budowaniu solidnej reputacji poprzez skuteczny marketing opinii. Poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące całego procesu gromadzenia feedbacku za pomocą dedykowanego narzędzia.

Strategie pozyskiwania opinii: metody online i offline.

Opinie klientów są kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Dlatego właśnie firma powinna zadbać o pozyskiwanie recenzji. Sprawdź jakie są metody online i offline, by zbudować silny social proof.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie