BLOG

Wróć do pozostałych

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes proponuje optymalne rozwiązania bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik, zapewniając szybką realizację projektów. Firma posiada w swoich szeregach doświadczonych specjalistów, programistów, projektantów UX/UI, project managerów, testerów i analityków dysponujących aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania, usług, technologii oraz najnowszych trendów.

 

Jak współpracujemy?

Wdrażamy sklepy na silniku PrestaShop oraz na naszym autorskim silniku NetCorner, integrujemy systemy, projektujemy i hostujemy. Stawiamy na jakość, solidność i kulturę odpowiedzialności w pracy. Zbudowaliśmy zwinną organizację, która zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty e-commerce.

  • Etap Analiza przedwdrożeniowa na podstawie zebranych informacji. Podzielimy się naszym doświadczeniem, zarekomendujemy optymalne działania oraz opracujemy harmonogram prac.
  • Etap Sprawne wdrożenie ustalonych założeń przez dedykowany zespół specjalistów.
  • Etap Konfiguracja, optymalizacja oraz testowanie.
  • Etap Uruchomienie projektu.
  • Etap Monitoring powdrożeniowy.

 

NetCorner to platforma e-commerce kompatybilna z każdym dostępnym obecnie systemem, posiadająca możliwość integracji z systemami zewnętrznymi (np. płatności elektroniczne, aplikacje przewoźników, systemy dostawców, serwisy konkurencji, itp.). NetCorner to sklep doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Jako producent mamy praktycznie niczym nie ograniczoną możliwość dostosowania aplikacji tak, aby końcowy produkt był idealnym, „szytym na miarę” rozwiązaniem. Nasze rozwiązanie to efektywny, zintegrowany system mający na celu poprawienie obsługi klienta, zwiększenie przychodów oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa.

 

PrestaShop to otwarty, wydajny i innowacyjny system e-commerce umożliwiający otworzenie własnego sklepu internetowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb biznesowych. Intuicyjny panel administratora zapewnia proste zarządzanie sklepem. Dzięki wielu dodatkowym modułom i integracjom w szybkim tempie można skalować biznes. Sklep oparty o silnik Prestashop rekomendujemy małym i średnim sklepom internetowym z ofertą kilku tysięcy produktów.

 

Jak nasz czeski partner - Ověřený web - usługa “Zweryfikowana witryna” pomaga polskim e-sklepom zwiększyć wiarygodność?

W dzisiejszym świecie użytkownicy internetu są przytłoczeni tysiącami ofert e-sklepów. Warto wyróżnić swój e-commerce na tle konkurencji i zwiększyć jego wiarygodność, tak aby potencjalni klienci zatrzymali się właśnie u Ciebie na dłużej.

Zaufane.pl - pozyskuj, zarządzaj i prezentuj opinie

Buduj zaufanie dzięki autentycznym opiniom z narzędziem Zaufane.pl, które ułatwia pozyskiwanie, zarządzanie i prezentowanie recenzji, zwiększając sprzedaż i reputację marki. Jako oficjalny partner Google, zgodny z dyrektywą Omnibus i DSA, oferuje moderację w 26 językach, wspierając ekspansję na rynki zagraniczne. Sprawdź, jak ważny jest marketing opinii w obecnym e-commerce.

Razem na rzecz zrównoważonego rozwoju, czyli partnerstwo Zaufane.pl i Posadzimy.pl

Budowanie zaufania wobec marki stało się kluczowym elementem sukcesu. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi w tym procesie są autentyczne opinie klientów, które pełnią rolę społecznego dowodu słuszności. W kontekście coraz większego znaczenia zrównoważonego rozwoju, social proof nabiera dodatkowego wymiaru, pozwalając firmom nie tylko na zwiększenie sprzedaży, ale także na działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, zaangażowanie klientów w ESG.

Jak zdobyć opinie o moim sklepie stacjonarnym?

Opinie klientów odgrywają ważną rolę w budowaniu reputacji sklepu oraz przyciąganiu nowych klientów. Pozytywne recenzje mogą znacznie zwiększyć zaufanie do Twojego sklepu i wpłynąć na decyzje zakupowe potencjalnych klientów. Poniżej przedstawiamy kilka skutecznych sposobów na zdobycie opinii o Twoim sklepie stacjonarnym.

5 Kluczowych kroków do budowania wiarygodności marki w e-commerce

Budowanie wiarygodności marki jest kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Klienci mają dostęp do nieograniczonej liczby opcji, dlatego zaufanie może być decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji zakupowych. W tym artykule przedstawiamy pięć kluczowych kroków, które pomogą firmom zadbać o wizerunek, w tym poprzez zbieranie i publikowanie opinii.

Nowe trendy w marketingu użytkowników: budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez opinie klientów

Wśród trendów w marketingu warto zwrócić uwagę na rolę opinii klientów w kształtowaniu wizerunku marki. Zmieniające się preferencje konsumentów i rozwój technologii cyfrowych wymusiły na firmach przyjęcie nowych strategii, które pozwalają lepiej zrozumieć i wykorzystać głos klientów w procesie budowania marki. W tym artykule przyjrzymy się najnowszym trendom w marketingu użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem technik, takich jak marketing szeptany i strategie influencerów.

Jak założyć sklep internetowy krok po kroku?

Prowadzenie własnego sklepu internetowego może być atrakcyjną perspektywą dla wielu przedsiębiorców, z uwagi na dynamiczny rozwój e-commerce oraz rosnące zapotrzebowanie na zakupy online. Jednak dobór właściwej platformy to tylko część wyzwania, z jakim musi zmierzyć się osoba zakładająca swoją pierwszą stronę internetową. Poniżej przedstawiamy przewodnik krok po kroku jakie czynniki warto rozważyć.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie