Wróć do pozostałych

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes proponuje optymalne rozwiązania bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik, zapewniając szybką realizację projektów. Firma posiada w swoich szeregach doświadczonych specjalistów, programistów, projektantów UX/UI, project managerów, testerów i analityków dysponujących aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania, usług, technologii oraz najnowszych trendów.

 

Jak współpracujemy?

Wdrażamy sklepy na silniku PrestaShop oraz na naszym autorskim silniku NetCorner, integrujemy systemy, projektujemy i hostujemy. Stawiamy na jakość, solidność i kulturę odpowiedzialności w pracy. Zbudowaliśmy zwinną organizację, która zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty e-commerce.

  • Etap Analiza przedwdrożeniowa na podstawie zebranych informacji. Podzielimy się naszym doświadczeniem, zarekomendujemy optymalne działania oraz opracujemy harmonogram prac.
  • Etap Sprawne wdrożenie ustalonych założeń przez dedykowany zespół specjalistów.
  • Etap Konfiguracja, optymalizacja oraz testowanie.
  • Etap Uruchomienie projektu.
  • Etap Monitoring powdrożeniowy.

 

NetCorner to platforma e-commerce kompatybilna z każdym dostępnym obecnie systemem, posiadająca możliwość integracji z systemami zewnętrznymi (np. płatności elektroniczne, aplikacje przewoźników, systemy dostawców, serwisy konkurencji, itp.). NetCorner to sklep doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Jako producent mamy praktycznie niczym nie ograniczoną możliwość dostosowania aplikacji tak, aby końcowy produkt był idealnym, „szytym na miarę” rozwiązaniem. Nasze rozwiązanie to efektywny, zintegrowany system mający na celu poprawienie obsługi klienta, zwiększenie przychodów oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa.

 

PrestaShop to otwarty, wydajny i innowacyjny system e-commerce umożliwiający otworzenie własnego sklepu internetowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb biznesowych. Intuicyjny panel administratora zapewnia proste zarządzanie sklepem. Dzięki wielu dodatkowym modułom i integracjom w szybkim tempie można skalować biznes. Sklep oparty o silnik Prestashop rekomendujemy małym i średnim sklepom internetowym z ofertą kilku tysięcy produktów.

 

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...