Blog zaufane.pl

Artykuły i wpisy o opiniach, marketingu i sprzedaży w sklepie internetowym

Blog

Podstawy Google Ads: Jak rozpocząć skuteczną kampanię reklamową online?

80% firm w perspektywie globalnej korzysta z Google Ads. Wymienione statystyki świadczą o tym, że znajomość podstaw Google Ads w celu rozpoczęcia swojej pierwszej kampanii jest ważnym elementem rzutującym na przyszłościowy sukces Twojej marki online. Przeczytaj ten artykuł i poznaj zasady Google Ads dla początkujących!

Chcę czytać dalej

Od opinii do sprzedaży: czyli jak Darymex.pl zwiększył przychody dzięki opiniom od klientów.

Opinie odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu reputacji marki oraz wpływają na decyzje zakupowe klientów. Polska firma Darymex, specjalizująca się w produkcji tekstyliów domowych, skutecznie wykorzystuje narzędzie Zaufane.pl, by zarządzać pozyskanymi komentarzami konsumentów i budować zaufanie online. Odkryj, jak firma osiągnęła sukces dzięki autentycznym recenzjom.

Chcę czytać dalej

Czy opinie naprawdę sprzedają, czyli kiedy social proof przekonuje do zakupów?

W obecnym cyfrowym świecie, w którym konsumenci mają dostęp do ogromnej ilości informacji i opcji zakupowych, podejmowanie decyzji może być niezmiernie trudne. Z tego powodu wiele osób sięga po opinie innych konsumentów, aby pomóc sobie w dokonaniu wyboru. To zjawisko znane jest jako social proof, czyli potwierdzenie społeczne, i odgrywa kluczową rolę w procesie podejmowania decyzji zakupowych.

Chcę czytać dalej

Podsumowanie eventu E-commerce.pl 2.0

2024 rok rozpoczął się intensywnymi wyjazdami na ciekawe eventy! Oto podsumowanie jednego z nich, wydarzenia Ecommerce.pl 2.0, na którym mieliśmy przyjemność być obecni jako partner główny. Podczas tegorocznej edycji, eksperci z branży e-commerce, dzielili się swoimi doświadczeniami oraz błędami na drodze do sukcesu. Także nasz CEO Sebastian Horoszko poprowadził prelekcję na temat "Opinii na każdym etapie rozwoju".

Chcę czytać dalej

Widget agregacyjny w Zaufane.pl - jakie korzyści niesie dla Ciebie?

Widgety to interaktywne elementy, które są umieszczone na stronie i dostarczają określonych informacji. W Zaufane.pl posiadamy kilka rodzajów widgetów, a jednym z nich jest agregacyjny, który pozwala na prezentację opinii o sprzedawcy z wielu różnych źródeł. To znaczne ułatwienie zarówno ze strony sprzedawcy, który ma jasny pogląd i może monitorować reputację swojej marki oraz korzyść dla kupującego, ze względu na łatwo dostępny social proof.

Chcę czytać dalej

Cross-border: Jak Zaufane.pl może pomóc przy ekspansji zagranicznej?

Ekspansja zagraniczna jest jednym z kluczowych kroków w rozwoju każdej firmy działającej w branży e-commerce. Zwiększa zasięg i potencjał sprzedażowy oraz umożliwia zdobycie nowych klientów. Zaufane.pl staje się nieocenionym wsparciem dla firm pragnących podjąć wyzwanie cross-border, dzięki zarządzaniu opinią klientów.

Chcę czytać dalej

Jak założyć sklep internetowy na WooCommerce? Poradnik

Chcesz zacząć sprzedawać produkty w sieci, lecz nie jesteś pewien, od czego zacząć? Oprócz formalności biznesowych jedną z rzeczy, którą musisz sobie zorganizować, jest miejsce do sprzedaży swoich produktów. Innymi słowy, dobrze byłoby mieć własny sklep internetowy. Ale chwila — to przecież kosztuje fortunę, prawda? Możesz odetchnąć z ulgą — uruchomienie sklepu internetowego może być prostsze i tańsze, niż przypuszczasz, nawet dla osoby początkującej. Zobacz, jak samodzielnie założyć własny sklep online, wykorzystując darmowe, publicznie dostępne narzędzia i bez konieczności angażowania programistów!

Chcę czytać dalej

Czym jest User Generated Content (UGC) i jak go wykorzystać w strategii?

User Generated Content to wszystkie treści i wzmianki o marce tworzone i publikowane w Internecie przez użytkowników. Mogą one przybierać przeróżne formy – nie tylko objawiać się w postaci współpracy influencerskiej, a ich celem wcale nie musi być wyłącznie promocja produktów. Choć oddanie klientom kontroli nad contentem wydaje się nieco przerażające, to UGC wspomaga wzmacnianie relacji z użytkownikami, a także pozytywnie wpływa na SEO. Jak więc wykorzystać go w strategii content marketingowej?

Chcę czytać dalej

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...