Jak zwiększyć dochody w e-commerce?

Małgorzata Piasek

Małgorzata Piasek

wrzesień 24, 2023
Jak zwiększyć dochody w e-commerce?
Spis treści

Zacznijmy od początku… Zadbaj o katalog produktów. Wyjdź z ofertą, której nikt się nie oprze…

Bezproblemowa realizacja zamówienia. Pozytywne doświadczenie zakupowe klienta głównym motywatorem Twoich działań!

Postaw na skuteczne kanały sprzedaży!

Zadbaj o marketingową stronę Twojej działalności - zaprzyjaźnij się z Google

Buduj zaufaną społeczność, dzięki marketingowi opinii

 

 

 

 

Zacznijmy od początku… Zadbaj o katalog produktów. Wyjdź z ofertą, której nikt się nie oprze…

Jakiekolwiek działania w obrębie e-sklepu należy rozpocząć od uporządkowania oferty produktowej.  Wyjątkowość sprzedawanych produktów, dodawanie nowych towarów do bazy  pozwoli przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż dotychczasowych. Kluczem jest zidentyfikowanie produktów, które uzupełniają istniejącą ofertę i są atrakcyjne dla docelowej grupy odbiorców. Przeprowadzenie badań rynku i analiza danych klientów może dostarczyć cennych informacji na temat produktów, które należy dodać do zapasów. Ponadto współpraca z innymi firmami lub dostawcami może zapewnić dostęp do nowych produktów i poszerzyć zakres oferty.

Bezproblemowa realizacja zamówienia. Pozytywne doświadczenie zakupowe klienta głównym motywatorem Twoich działań!

Klienci oczekują bezproblemowych i przyjemnych zakupów online, a źle zaprojektowana strona internetowa może ich odstraszyć. Inwestycja w projekt strony internetowej i doświadczenie użytkownika może poprawić zadowolenie klientów i zwiększyć sprzedaż. Może to obejmować optymalizację witryny internetowej pod kątem urządzeń mobilnych, uproszczenie procesu realizacji transakcji oraz zapewnienie jasnych i zwięzłych opisów produktów i zdjęć. Ponadto zapewnienie łatwej nawigacji i wyszukiwania w witrynie może poprawić ogólne doświadczenie użytkownika i zachęcić klientów do dokonywania zakupów.

Postaw na skuteczne kanały sprzedaży!

Dziś postawienie sklepu w Internecie to nie wszystko. Niezbędna jest obecność - tam, gdzie jest nasz klient. Wybierz taki kanał sprzedaży, który będzie dopasowany do preferencji zakupowych  klientów. Sprzedaż w social media, live e-commerce, czyli sprzedaż w czasie trwania relacji video. Sprawdź dokładnie co się u Ciebie sprawdza i wykorzystuj potencjał, jaki daje wybrana aktywność.

Zadbaj o marketingową stronę Twojej działalności - zaprzyjaźnij się z Google

Docent wartość marketingu internetowego - marketing w mediach społecznościowych, marketing e-mailowy, optymalizacja wyszukiwarek i marketing treści. Kluczem jest zidentyfikowanie najskuteczniejszych kanałów dotarcia do docelowych odbiorców i tworzenie angażujących i odpowiednich treści, które do nich przemówią. Budując silną obecność marki i skutecznie promując produkty, firmy z branży e-commerce mogą zwiększyć widoczność, przyciągnąć nowych klientów, a ostatecznie zwiększyć sprzedaż i przychody.

Buduj zaufaną społeczność, dzięki marketingowi opinii

Marketing opinii pozwala budować społeczność wokół marki - rozszerzać grono stałych klientów. Pomaga on w rozwoju firmy, w ekspansji międzynarodowej i wzmacnianiu silnej, niezachwianej pozycji na rynku. Sprawdź naszą ofertę od Zaufane.pl. Pomagamy w pozyskiwaniu, weryfikacji i publikacji opinii klientów o produkcie i usłudze. Wiemy, że marketing opinii ma moc, a my nauczymy Ciebie z tej mocy korzystać!

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...