Wróć do pozostałych

Get Noticed Agency

Get Noticed Agency to agencja digital marketingu, która specjalizuje się w prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w środowiskach: Google Ads, Meta (Facebook Ads), Linkedin Ads, Microsoft Ads, a także w działaniach ukierunkowanych na poprawę widoczności oraz kreowania marki Partnera, czyli m.in. w: SEO, SXO, prowadzeniu mediów społecznościowych, tworzeniu grafik reklamowych i stron internetowych. Skuteczność oraz profesjonalizm agencji potwierdzają giganci branży reklamowej: Google (Status Google Premier Partner 2022) oraz Meta (Meta Business Partner).

Get Noticed Agency to również eksperci w zakresie analityki internetowej oraz działań ukierunkowanych na ekspansję na rynki zagraniczne. Jako jedna z 10 agencji w Polsce jest dedykowanym partnerem Google dla kampanii eksportowych. W ciągu ostatnich 4 lat Get Noticed Agency pomogło kilkuset firmom z całej Polski w skalowaniu przychodów, pozyskiwaniu nowych klientów, poszerzaniu zasięgu oraz kreowaniu marek.

Wśród Partnerów Get Noticed Agency znajdują się najwięksi liderzy swoich branż, jak choćby:

 • Cortland
 • NEONAIL
 • S’portofino

Zespół Get Noticed Agency składa się z certyfikowanych ekspertów działów, takich jak: Google Ads, Facebook Ads, SEO, Social Media, grafika reklamowa. Kilkudziesięcioosobowy skład pozwala na efektywne i indywidualne podejście na rzecz każdego z Partnerów, a za jakość kontaktu i realizację oczekiwań klientów odpowiada dedykowany dział Customer Success. Agencja odznacza się wysokimi standardami transparentnej komunikacji oraz funkcjonalnego i systematycznego planowania oraz realizacji celów i założeń współpracy.

W czym Get Noticed Agency może Ci pomóc?

Get Noticed Agency specjalizuje się w tzw. performance marketingu, czyli działaniach ukierunkowanych na dostarczanie konkretnych rezultatów. Na ten cel wykorzystywane są:

 • kampanie reklamowe Google Ads,
 • kampanie reklamowe Social Ads,
 • kampanie reklamowe w Microsoft Ads i Sklik Ads,
 • SEO, SXO i UX,
 • analityka internetowa,
 • prowadzenie mediów społecznościowych,
 • grafika reklamowa,
 • tworzenie stron internetowych.

Agencja stawia na kompleksowość i transparentność współpracy, dlatego w trakcie realizacji usług wdrażane są najnowocześniejsze rozwiązania reklamowe, jak i zarządzania projektami oraz komunikacji. Get Noticed Agency zapewnia pełne wsparcie swoim Partnerom, także w zakresie pomysłów i inicjatyw dotyczących potencjalnych możliwości zwiększania korzyści, czy wykorzystania potencjału w poszczególnych okresach.

To wszystko sprawia, że Get Noticed Agency jest agencją, która odznacza się wysokimi ocenami współpracy, dużą liczbą pozytywnych rekomendacji, jak i certyfikatami oraz nagrodami przyznawanymi przez największych potentatów środowiska internetowego..

Dowiedz się więcej

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...