Wróć do pozostałych

Consulting Hungary

może wspierać Twój biznes e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, dzięki ponad dekadzie doświadczenia, szerokiemu spektrum usług i kompleksowemu wsparciu w otwieraniu oraz rozwijaniu sklepów internetowych na rynkach Węgierskim, Rumuńskim, Bułgarskim, Słoweńskim, Chorwackim i Greckim.

Oferujemy doradztwo w zakresie otwarcia sklepów internetowych za granicą, realizujemy tłumaczenia, logistykę B2B oraz B2C, lokalny fultillment, obsługę klienta w lokalnym języku, marketing i wiele innych usług niezbędnych do generowania zysku Twojego sklepu na naszych rynkach.

Współpracując z nami Twój biznes rośnie i zdobywa pozycję, dzięki efektywnej sprzedaży, wysyłce i kompleksowemu wsparciu, a także jakości, elastyczności i indywidualnemu podejściu, które oferujemy.

Możemy pomóc Twojemu biznesowi osiągnąć sukces na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Pamiętaj, że "Twój Sukces jest naszym sukcesem" - wspólnie dążymy do osiągnięcia sukcesu i wzrostu Twojego biznesu.

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...