Case Study

Bella Storia: opinie na wizytówce Google mają moc

Pozycjonowanie wizerunkowe kluczem do sukcesu

Bella Storia to marka, która powstała z myślą o pięknie, wygodzie i elegancji. Inspiracją dla niej było włoskie wyczucie stylu i koloru, które z sukcesem udało się przenieść się na polski grunt. Sklep internetowy oferuje wysokiej jakości pościel uszytą z najlepszych materiałów, a także w najmodniejszych wzorach. Dzięki Bella Storia stylowo urządzisz każdą sypialnię w swoim domu. W asortymencie sklepu znajdziesz również szeroki wybór innych tekstyliów domowych.

quote quote

Na polskim rynku jesteśmy marką o światowych standardach. Naszym marketingowym założeniem było pokazanie tego naszym odbiorcom. W tym właśnie pomogło nam Zaufane.pl i pozyskane transakcyjne opinie.

Cele do osiągnięcia

 1. Przedstawienie marki jako silna i rozpoznawalna w Internecie, dzięki transakcyjnym opiniom.
 2. Zwiększenie sprzedaży i efektywności prowadzonych kampanii reklamowych Google Ads i PLA.
 3. Pozyskiwanie i prezentowanie pozytywnych rekomendacji na wizytówce Google Moja Firma.
quote quote

Rozpoznawalność w Internecie i zwiększenie zysków ze sprzedaży jest marzeniem każdego właściciela sklepu online. Te określone na początku istnienia naszej marki cele, tak naprawdę dopiero dzięki marketingowi opinii weszły w życie. Rekomendacje klientów mają niewyobrażalną moc w e-commerce i wpływ na wzrost konwersji.

O tym, jak skutecznie wykorzystać marketing opinii w branży e-commerce doskonale wie sklep Bella Storia. Nasze rozwiązania wpłynęły na wzrost sprzedaży w kampaniach płatnych, jak również przyczyniły się do rozpoznawalności marki.

Współpraca od lipca 2021.

Średnia ocena o firmie: 4,91 /5

quote quote

Rozwiązania zaproponowane przez Zaufane.pl doskonale wpasowały się w nasze oczekiwania. Zainteresowanie naszą marką każdego dnia wzrasta, a świadomość nieustannego doskonalenia usługi zawsze pozytywnie nas zaskakuje.

Wdrożenie Rich Snippets w kampaniach Google Ads i PLA

1372 pozyskanych opinii o sprzedawcy

1572 pozyskanych opinii o produkcie

quote quote

Gwiazdki w płatnych reklamach znacznie wyróżniają je w wyszukiwarce Google. Razem z Zaufane.pl poprawiliśmy wiarygodność naszego sklepu, a także zwiększyliśmy konwersję pochodzącą z Google Ads i Google Shopping.

Wiadomość email

Wysyłanie wiadomości mailowych z prośbą o wystawienie opinii to wyjątkowo atrakcyjna funkcja dla branży e-commerce. Dzięki wdrożeniu jej w Bella Storia sklep zyskał aprobatę użytkowników, którzy stali się powracającymi klientami. W Zaufane.pl zarówno tekst, jak i układ wiadomości można dostosować do szaty graficznej serwisu, aby zapewnić ujednolicony proces obsługi klienta od pierwszej wizyty aż po wystawienie opinii.

quote quote

Tworzenie maili z prośbą o opinie z pomocą Zaufane.pl jest łatwym zadaniem. Znając podstawy technicznych umiejętności wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć przyjazne wiadomości, które działają.

Integracja

quote quote

Ceniąc sobie indywidualne podejście do prowadzenia biznesu w Internecie od samego początku jesteśmy zadowoleni z integracji wprowadzonej przez Zaufane.pl. Ich dział wsparcia to wykwalifikowani eksperci, którzy zawsze służą pomocą.

 • W Zaufane.pl z powodzeniem integrujemy się z najpopularniejszymi silnikami sklepów internetowych, takich jak m.in. Shoper.
 • Dajemy możliwość gromadzenia opinii z wielu serwisów w jednym koncie zarządczym, z poziomu którego można komunikować się ze swoimi klientami.
 • Umożliwiamy prezentowanie opinii z różnych źródeł w jednym miejscu, dzięki wtyczce Showroom.

Widgety na stronie

W Zaufane.pl stworzyliśmy widgety prezentujące gwiazdki i średnią ocenę o firmie bezpośrednio na sklepie. Na to rozwiązanie postawiła także Bella Storia. Dzięki niemu marka może pochwalić się zdobytym zaufaniem swoich klientów, a tym samym skrócić proces podejmowania decyzji zakupowych przez niezdecydowanych konsumentów.

4,9 / 5 średnia ocen dla firmy Bella Storia

quote quote

Złote gwiazdki na sklepie internetowym jak magnes przyciągają uwagę potencjalnych nabywców. Przekonaliśmy się o tym, że użytkownicy w dużym stopniu ufają opiniom, dlatego ułatwiliśmy im to zadanie i wybraliśmy widget z karuzelą rekomendacji.

Prezentowanie opinii w wizytówce Google Moja Firma

Mając świadomość, że Google Moja Firma ma ogromny wpływ w marketingu opinii, tym samym na przyspieszenie decyzji zakupowej klientów naszym celem było prezentowanie transakcyjnych opinii w mapach Google. Recenzje Bella Storia mają pozytywny wpływ zarówno na wizerunek firmy, jak i SEO.

quote quote

Wykorzystanie wizytówki Google Moja Firma do prezentowania opinii to doskonała praktyka Zaufane.pl. Jak pokazują dane większość użytkowników wybiera właśnie te firmy, które mają najwięcej pozytywnych opinii oraz wysoką średnią. Nasz wynik w pełni nas satysfakcjonuje.

Umów się na spotkanie z konsultantem i dowiedz się jak może wyglądać proces wdrożenia marketingu opinii w Twojej firmie.

Umów spotkanie

Barbara Drapikowska

Doradca klienta

 

+48 500 253 000

kontakt@zaufane.pl

Przeglądaj inne nasze Case Study

Zobacz wszystkie
 • AZA Group S. A.

  Aza Group S.A: opinie i dwa sklepy na czterech rynkach
  Sprawdź
 • Karko

  Karko.pl: opinie w sklepie z odzieżą plus size
  Sprawdź
 • 4 szpaki

  4 Szpaki: naturalne kosmetyki i autentyczne opinie
  Sprawdź