Środki podjęte w celu weryfikacji opinii wynikających z Dyrektywy Omnibus

Jako transakcyjny konsument, mający doświadczenie z zakupem na naszym serwisie masz możliwość pozostawienia opinii w skali od 1 do 5 gwiazdek. Łączna ocena sprzedawcy obliczana jest na podstawie wszystkich zweryfikowanych opinii z ostatnich 12 miesięcy. Każdy konsument ma prawo do podzielenia się własnymi doświadczeniami zakupowymi, za pomocą automatycznego zaproszenia do wystawienia opinii, jak również z własnej inicjatywy po przedstawieniu dowodu zakupu.

Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów. Opinie te są akceptowane zgodne z naszym regulaminem komunikacji, który znajdziesz TUTAJ.

 

 

Podejmowane środki w celu weryfikacji opinii

Na naszym serwisie wdrożyliśmy system do pozyskiwania transakcyjnych i zweryfikowanych opinii, aby zapewnić, że każda recenzja i ocena pochodzi wyłącznie od realnych kupujących - takich, którzy nabyli nasze produkty lub skorzystali z naszych usług.

W jaki sposób zapewniamy transakcyjność opinii?

Wiadomości e-mail z prośba o wystawienie opinii wysyłane są wyłącznie na adresy, które zostały podane w trakcie dokonania zakupu lub skorzystania z usługi.

Dbamy o ochronę kupującego, dlatego każdy transakcyjny klient otrzymuje zaproszenie do wystawienia opinii w postaci indywidualnego i jednorazowego linku, który odnosi się do danego zamówienia i nabytych produktów lub usługi.

Jako serwis korzystający z zautomatyzowanego systemu do pozyskiwania opinii zbieramy je również za pomocą pop-upów wyświetlanych na końcu procesu zakupowego.

W każdym przypadku opinie są zbierane w sposób bezpieczny dla kupującego.

Informacje dodatkowe

Opinie i oceny prezentowane za pomocą widgetów Zaufane.pl gwarantują transparentność i rzetelność dla kupujących.

W przypadku importowanych opinii, jako serwis obligujemy do poświadczenia o ich autentyczności i transakcyjności, jak również do tego, że opinie prezentują faktyczny stan w zakresie średniej oceny.

Dowiedz się więcej o Dyrektywie Omnibus i usłudze zbierania opinii

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...