Wróć do pozostałych

YETIZ.PL

Rozwój towarzyszy nam od zawsze, ale ostatnio nabrał ogromnego tempa! Czas to trochę uporządkować. Co robimy jako agencja?

Strategia — klucz do sukcesu

Wierzymy, że strategia marki jest podstawą, od której najlepiej rozpocząć działania. Określamy więc dla kogo jest marka, jakie wartości reprezentuje, jaka jest jej osobowość i pozycja na rynku, a także wiele innych.

Komunikacja

Przy tworzeniu strategii komunikacji skupiamy się na budowaniu spójnego wizerunku. Projektujemy wyróżniającą się, kompleksową komunikację, która pozwala na szybką identyfikację marki.

Social media

Działamy w mediach społecznościowych na wiele sposobów. Zależy nam na wzroście zaangażowania odbiorców, zwiększeniu liczby polubień, a także powiększeniu mikrokonwersji.

Influencer marketing

Dobrze wiemy, że przekaz treści przez zaangażowanych twórców wyznających podobne wartości do tych wartości, jakimi kieruje się marka, ma największą moc dotarcia do odbiorców.

UX — verification and design

Im lepsze doświadczenia użytkownika podczas kontaktu z Twoją stroną, aplikacją, e-commerce’em, tym lepiej dla biznesu. Wiemy o tym i wypracujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Performance marketing

Popularne Adsy oraz inne działania w oparciu o różne modele atrybucji nie są dla nas tajemnicą. Zamieniamy budżety reklamowe w konwersje, niejednokrotnie przebijając zakładany cel o kilkaset procent.

Marketing Automation

Trafiamy do właściwych osób we właściwym momencie. Podnosimy konwersje poprzez integrację platform i narzędzi oraz precyzyjnie targetowaną komunikację i zautomatyzowane scenariusze.

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...