Wróć do pozostałych

O Senuto

Jesteśmy polską firmą i grupą ponad 30 ekspertów – pasjonatów tematyki SEO, big data i marketingu internetowego. Od 2014 roku rozwijamy aplikację o nazwie Senuto, z której korzysta ponad 14 000 użytkowników.

Senuto oferuje Ci dostęp do danych i narzędzi, z którymi SEO staje się prostsze. Analizuj sytuację w Google, prześwietlaj swoich konkurentów i bądź lepiej widoczny w wynikach wyszukiwania – bo tam szukają Cię Twoi klienci!

 

W czym Senuto wesprze Twój e-sklep?

  • W Analizie widoczności sprawdzisz słowa kluczowe swojej witryny i zobaczysz, jak wygląda ona na tle konkurencji. Przeanalizujesz na wykresie, jak zmieniała się w czasie widoczność Twojej strony w Google i jaka jest jej sezonowość.
  • Z Bazą słów kluczowych dostajesz dostęp do danych na temat zapytań, które ludzie na co dzień wpisują w Google. Sprawdzisz, ile razy w miesiącu dana fraza jest wyszukiwana, ile jest warta i które serwisy są najlepiej widoczne na tę frazę.
  • Monitoring dostarczy Ci codziennych danych na temat efektów SEO i rankingu Twojej strony w Google. Wygodne i przejrzyste raporty pomogą Ci trzymać rękę na pulsie.
  • W Analizie SERP prześwietlisz strony, które pozycjonują się najwyżej na dane słowa kluczowe – zyskasz wgląd m.in. w strukturę treści, jakie znajdują się na tych stronach: ich długość, tytuły czy liczbę znaków.

 

Dlaczego jest to ważne dla Twojego biznesu?

  • Będziesz wiedział(a), czy potencjalni klienci mogą łatwo znaleźć Twój sklep w Google
  • Poznasz swoją konkurencję w obrębie wyszukiwarki Google
  • Dowiesz się, jakie słowa kluczowe są dla Ciebie najlepsze i które wykorzystuje Twoja konkurencja
  • Dzięki danym dostępnym w Senuto będziesz mógł znaleźć się wyżej w wyszukiwarce – i ściągnąć do siebie więcej klientów

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...