BLOG

Wróć do pozostałych

PROMOTRAFFIC.PL

Kim jesteśmy?

PromoTraffic to Agencja Digital Marketingu specjalizująca się w kompleksowym budowaniu silnej marki w sieci. Jesteśmy zespołem certyfikowanym specjalistów z doświadczeniem i umiejętnością  dostosowywania działań do nieustannych zmian na rynku.

Nasz Zespół ponad 70 Specjalistów przeprowadzi Cię przez ścieżkę rozwoju marki, począwszy od strategii, po skuteczne działania reklamowe w myśl zasady #growwithus.

Zaufały nam takie marki jak: Intersport, Sneaker Studio, Maczfit, Kazar, Salomon, Mintishop, Picodi, Puccini, Takeda, TME, Dax Cosmetics, Cartoon Network. Jesteśmy jedną z 7 agencji w Polsce rekomendowanych przez Google do realizacji kampanii na rynki zagraniczne, jednocześnie należąc do 3% TOP Partnerów Google. Efekty naszych kampanii wygrywały w ramach European Search Awards, Social Media Awards, SemKRK.

Odkryj Digital Marketing klasy PRO

Wspólnie zaprojektujemy skuteczny marketing, dbając kompleksowo o każdy etap rozwoju Twojej marki.

  • W sposób kreatywny i na podstawie danych stworzymy rozwojową strategię dla odpowiednich kanałów social media Twojej firmy oraz kompleksowo zadbamy o szeroko pojęty content marketing.
  • Nasz Zespół Marketplace zadba o skuteczną optymalizację Twojego konta na platformach marketplace, a także wprowadzi Cię na nowe rynki i platformy. Przygotujemy i zrealizujemy dla Ciebie strategię, która pozwoli osiągnąć Ci pozycję lidera w kategorii Twoich produktów.
  • Nasi specjaliści SEO rozwiną Twoją witrynę, działając na sprawdzonych strategiach i posiadanym know-how. Specjalizujemy się również w SEO na rynki zagraniczne, gdzie sukcesywnie budujemy świadomość o markach naszych Klientów.
  • Za pomocą Marketing Automation utrzymujemy i budujemy relację z odbiorcami. Dzięki działaniom w obszarze MA zwiększamy współczynnik konwersji, podnosimy średnią wartość zamówienia oraz działamy zwiększając ruch oraz powrót użytkownika na stronę. Dzięki pracy na zaawansowanych narzędziach i doświadczeniu naszych specjalistów możliwości rozwoju są niemal nieograniczone.
  • W prowadzeniu płatnych kampanii internetowych opieramy się na szczegółowej analizie danych. Nasze narzędzia, wielokrotnie udowodniły przewagę machine learning i AI nad "ręcznym" optymalizowaniem kampanii. Różnica w efektach sięga nawet 500%.

Zapraszamy Cię do świata marketingu klasy PRO

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie