Wróć do pozostałych

PROMOTRAFFIC.PL

Kim jesteśmy?

Jesteśmy 80-osobową agencją digital. Wspieramy średnie i duże firmy w optymalizacji i skalowaniu obszaru PPC, SEO, Social media, Content marketing i marketing automation. Pracujemy z właścicielami, dyrektorami, osobami zarządzającymi. Głównym segmentem, dla którego pracujemy jest e-commerce i sektor sprzedaży b2c. Efektem naszej pracy jest zwiększenie liczby konwersji, obniżenie jej kosztu, zarządzanie relacją i wizerunkiem w oczach klienta, pozyskanie klienta z zagranicy.

 

Zaufały nam takie marki jak: Intersport, Sneaker Studio, Maczfit, Kazar, Salomon, Mintishop, Picodi, Puccini, Takeda, TME, Dax Cosmetics, Cartoon Network. Jesteśmy jedną z 7 agencji w Polsce rekomendowanych przez Google do realizacji kampanii na rynki zagraniczne, jednocześnie należąc do 3% TOP Partnerów Google. Efekty naszych kampanii wygrywały w ramach European Search Awards, Social Media Awards, SemKRK.

Jak PromoTraffic pomoże rozwinąć Twój e-commerce?

  • W sposób kreatywny i analityczny stworzymy rozwojową strategię dla odpowiednich kanałów social media Twojej firmy oraz kompleksowo zadbamy o szeroko pojęty content marketing. Usługa Social Media & Content Marketing to działania oparte na potrzebach grupy docelowej Klienta
  • Nowa usługa, Promo Marketplace polega na optymalizacji konta rozwiniętego sklepu internetowego na platformach marketplace. Przygotujemy i zrealizujemy dla Ciebie strategię, która pozwoli osiągnąć Ci pozycję lidera w kategorii Twoich produktów.
  • Nasi specjaliści SEO rozwiną Twoją witrynę w oparciu o sprawdzoną strategię i posiadany know-how. Usługa SEO polega na budowaniu mocnego fundamentu, jakim jest silnik strony. Dodatkowo specjalizujemy się w SEO na rynki zagraniczne, gdzie sukcesywnie budujemy świadomość o markach naszych Klientów.
  • Za pomocą Marketing Automation utrzymujemy i budujemy relację z odbiorcami. Dzięki działaniom w obszarze MA zwiększamy współczynnik konwersji, podnosimy średnią wartość zamówienia oraz przywrócić go do strony. Dzięki pracy na zaawansowanych narzędziach i doświadczeniu naszych specjalistów możliwości rozwoju są niemal nieograniczone.
  • W prowadzeniu płatnych kampanii internetowych opieramy się na szczegółowej analizie danych. Nasze narzędzia, wielokrotnie udowodniły przewagę machine learning i AI nad "ręcznym" optymalizowaniem kampanii. Różnica w efektach sięga nawet 500%.

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...