BLOG

Wróć do pozostałych

Pirk Spark

Jesteśmy agencją marketingową oferującą indywidualne podejście do każdego klienta. Pomagamy przedsiębiorcom dbać o wizerunek i promować swoje usługi, zwłaszcza na Allegro, gdzie wspieramy nie tylko działania reklamowe, ale również wdrożeniowe (Jako jedyni oferujemy tak kompleksową ofertę usług w tym zakresie). Naszą jakość najlepiej poświadczają: budowane na przestrzeni lat portfolio – obecnie obsługujemy ponad 140 zadowolonych klientów – oraz uzyskane certyfikaty Google Ads i Allegro Ads Partner + .

 

Usługi

Prowadzenie konta na Allegro – oferujemy pełny outsourcing usług w tym zakresie

Allegro Ads – tworzy rozbudowane kampanie, które zwiększają sprzedaż nawet o 700%!

Oprawa graficzna ofert „Oferty perełki" – tworzymy perswazyjne, atrakcyjne oferty z oryginalnymi opisami produktów i personalizowaną oprawą graficzną

Facebook Ads – wyodrębniamy precyzyjne grupy docelowe i proponujemy najskuteczniejsze rozwiązania, klasyfikując leady zgodnie z lejkiem sprzedażowym.

Ceneo Ads – oferujemy stworzenie kampanii, z pełną analizą i działaniami zespołu: specjalisty Ceneo, grafika, copywritera i analityka.

Google Ads – to kolejna z dziedzin performance marketingu, w której nie mamy sobie równych! Posiadamy status Partnera Google.

SEO – zwiększamy widoczność stron kompleksowo – łączymy działania specjalistów SEO, projektantów UX, copywriterów i content managera.

Dedykowane aplikacje – projektujemy dedykowane rozwiązania webowe, które są w pełni dopasowane do potrzeb danej organizacji i skutecznie pomagają rozwijać biznes.

Strony internetowe – tworzymy intuicyjne interfejsy łączące nowoczesne wzornictwo z unikatowym doświadczeniem użytkownika

 

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie