BLOG

Wróć do pozostałych

B2B in ONe

Platforma stworzona z myślą o handlu B2B!

ONe to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, poprzez które z sukcesem cyfryzujemy relacje i transakcje B2B. Jest to przedsięwzięcie zainicjowane przez firmę konsultingową Allwins oraz firmę Unity Group. Allwins to firma złożona z praktyków biznesu wspierających przedsiębiorstwa w wejściu w świat cyfryzacji, natomiast Unity Group, to lider transformacji cyfrowej, który od ponad 20 lat wytwarza i dostosowuje rozwiązania IT dla swoich Klientów. Postanowiliśmy połączyć nasze kompetencje biznesowe i technologiczne, ponieważ wiemy, że uzupełniające się doświadczenia naszych firm pozwalają nam stworzyć nowoczesne, stabilne i dopasowane do specyfiki rynku B2B rozwiązania dla biznesu.

Dlaczego powinieneś wybrać ONe?

ONe to nie tylko nowoczesna platforma e-commerce do handlu b2b, ale cały system sprzedażowy dla handlowców. Nasza platforma zawiera wszystkie najważniejsze funkcjonalności do handlu b2b oraz nowoczesny panel handlowca, który pozwala pracownikom sprzedaży obsłużyć cały proces sprzedażowy w jednym systemie. Jesteśmy na każdym etapie wdrożenia z klientem oraz jego zespołem, a także po! Posiadając platformę ONe, otrzymujesz nie tylko nowoczesną technologię, ale także pełne wsparcie merytoryczne od praktyków handlu

Zaufali nam m.in.:

Fale loki koki, Euroterm, Kaczmarek Electric, Elit, ABCelektro, Daniella Villamosság, AH Hardt, Dominant Electric, THERMOVAL POLSKA, Polmont Group, HEBAN.

Sukcesy naszych klientów:

  • ELIT - 85% sprzedaży generowana online!
  • Euroterm - 50% udziału sprzedaży online w 12 miesięcy!
  • Fale loki koki - 50% wzrost średniej wartości koszyka względem offline rok do roku!
  • Daniella Villamosság - 20% większa efektywność pracy handlowców!

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie