BLOG

Wróć do pozostałych

MARAFIKI.PL

Marketing i analityka internetowa

Jesteśmy nowoczesną agencją digital marketingu. Marafiki zatrudnia specjalistów od reklamy w Google Ads, Facebook i Instagram Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads czy Microsoft Ads. Kompleksowy zakres usług agencji oprócz planowania i konfiguracji kampanii uwzględnia także proces pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia treści. Nasi specjaliści SEO i copywriterzy dbają o wypromowanie strony w rankingu wyszukiwarki.

 

Agencja Marafiki bazuje na pogłębionej analityce danych pozyskanych m.in. z Google Analytics. Dzięki interpretacji wyników jesteśmy w stanie podjąć działania dopasowane do indywidualnego profilu firmy i jej grup docelowych. Zawsze holistycznie patrzymy na mikrootoczenie przedsiębiorstw, co pomaga nam wspierać klientów w osiąganiu wyraźnych wzrostów sprzedaży oraz zwiększaniu ruchu na stronie i świadomości marki.

W czym możemy pomóc?

Strategia komunikacji i media plan: Zaplanuj z nami strategię komunikacji w mediach społecznościowych oraz media plan działań promocyjnych w wybranych dla Ciebie kanałach.

Google Ads: Zwiększ widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania poprzez inwestycję w płatną reklamę. Czołowe pozycje czekają właśnie na Ciebie!

Facebook i Instagram Ads: Zbuduj wokół siebie zaangażowaną społeczność lojalnych klientów i postaw na promocję w popularnych kanałach komunikacji marketingowej.

LinkedIn Ads: Wyróżnij się w świecie przedsiębiorców. Tworzymy reklamy, które pomagają realizować promocyjne cele biznesowe i pozyskiwać nowych partnerów.

TikTok Ads: Przyciągnij uwagę w kilka sekund. Dzięki naszej pomocy możesz publikować reklamy na platformie, z której aktywnie korzysta 4,6 miliarda użytkowników!

Microsoft Ads: Pozyskuj klientów z alternatywnych źródeł. Zainwestuj w płatną reklamę w wyszukiwarkach Yahoo!, Bing i DuckDuckGo.

SEO: Poprawiamy widoczność na konkurencyjnym rynku. Wdrażamy zmiany, które pozwalają wyzwolić pełen potencjał strony internetowej lub e-sklepu.

Analityka: Dzięki profesjonalnej analizie danych pochodzących m.in. z narzędzia Google Analytics dowiesz się, jak udoskonalić swoją stronę internetową.

Content marketing: Chętnie pomagamy w tworzeniu zróżnicowanych tematycznie tekstów: opisów kategorii, produktów, usług, czy artykułów blogowych.

Audyty: Nie ma skutecznego leczenia, bez dobrze postawionej diagnozy. Przeprowadzamy szczegółowy audyt, który pomaga podejmować kluczowe decyzje.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie