Wróć do pozostałych

HashMagnet.pl

HashMagnet - Otaczamy technologiczną opieką

Otaczamy technologiczną opieką przedsiębiorców oraz twórców online. Tu znajdziesz narzędzia i pomoc, niezbędne, aby tworzyć i zarabiać online! Oswajamy technologię. Pomagamy przedsiębiorcom i twórcom internetowym w wykorzystywaniu jej do dzielenia się swoją twórczością oraz do monetyzacji. Wierzymy, że tworząc wartość online, zmieniasz świat! Chcemy Ci w tym pomóc, dostarczając funkcjonalne, proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo rozwiązania technologiczne.

Nasza oferta to między innymi:

  • Gotowy sklep internetowy - WordPress i WooCommerce – wzbogacone o nasze autorskie rozwiązania i wyjątkową opiekę techniczną to gwarancja jakości.
  • System LMS do tworzenia kursów online - To kompletne narzędzie do tworzenia i sprzedaży kursów pozwoli Ci sprawnie przekuć Twoje treści w produkt i zacząć zarabiać. Nie potrzebujesz nic więcej.
  • Szybki i niezawodny hosting - Przyciągamy hostingiem bez kompromisów. Strona, sklep, blog w zaledwie kilka kliknięć. Centrum danych w Polsce, tylko najszybsze technologie.
  • Tanie domeny - W naszej ofercie znajdziesz wiele popularnych rozszerzeń w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • Usługi - tworzenie stron WWW, blogów, stała opieka techniczna, ale także usługi związane z wydawaniem e-booków. Wszystko w jednym miejscu!

Korzyści dla klientów Zaufane.pl

15% rabatu na hosting, domeny oraz gotowe narzędzia HashMagnet z kodem "zaufane".

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...