BLOG

Wróć do pozostałych

HashMagnet.pl

HashMagnet - Otaczamy technologiczną opieką

Otaczamy technologiczną opieką przedsiębiorców oraz twórców online. Tu znajdziesz narzędzia i pomoc, niezbędne, aby tworzyć i zarabiać online! Oswajamy technologię. Pomagamy przedsiębiorcom i twórcom internetowym w wykorzystywaniu jej do dzielenia się swoją twórczością oraz do monetyzacji. Wierzymy, że tworząc wartość online, zmieniasz świat! Chcemy Ci w tym pomóc, dostarczając funkcjonalne, proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo rozwiązania technologiczne.

Nasza oferta to między innymi:

  • Gotowy sklep internetowy - WordPress i WooCommerce – wzbogacone o nasze autorskie rozwiązania i wyjątkową opiekę techniczną to gwarancja jakości.
  • System LMS do tworzenia kursów online - To kompletne narzędzie do tworzenia i sprzedaży kursów pozwoli Ci sprawnie przekuć Twoje treści w produkt i zacząć zarabiać. Nie potrzebujesz nic więcej.
  • Szybki i niezawodny hosting - Przyciągamy hostingiem bez kompromisów. Strona, sklep, blog w zaledwie kilka kliknięć. Centrum danych w Polsce, tylko najszybsze technologie.
  • Tanie domeny - W naszej ofercie znajdziesz wiele popularnych rozszerzeń w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • Usługi - tworzenie stron WWW, blogów, stała opieka techniczna, ale także usługi związane z wydawaniem e-booków. Wszystko w jednym miejscu!

Korzyści dla klientów Zaufane.pl

15% rabatu na hosting, domeny oraz gotowe narzędzia HashMagnet z kodem "zaufane".

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie