BLOG

Wróć do pozostałych

Greenfields

Pozwól sobie pomóc i wypromuj swoją markę w Internecie!

to nowoczesna agencja interaktywna, którą tworzy zespół ekspertów digital marketingu z wielkim bagażem doświadczeń. Chcemy wykonywać najtrudniejsze zadania, aby nasi Klienci mogli skupić się na rozwoju swoich biznesów i byli zadowoleni ze statystyk oraz sprzedaży. 

Jakie oferujemy usługi?

 

Pozycjonowanie stron www (SEO)

to proces, w którym nasi specjaliści dokładnie optymalizują stronę internetową, aby zwiększyć jej widoczność, tak by w efekcie  pozyskiwała więcej wartościowych użytkowników. 

Audyty SEO

posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu możemy w profesjonalny i wyczerpujący sposób przygotować audyty serwisowe, z wieloma pomysłami i kierunkami rozwoju. Dodatkowo jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę konkurencji. 

Pozycjonowanie Profili Google (Local SEO)

prowadzimy i pozycjonujemy Profile Google, które dzięki odpowiedniemu zoptymalizowaniu są bardziej widoczne i częściej wyświetlane. Pozycjonowanie Profili Google to idealna rozwiązanie dla lokalnych biznesów lub koncernów, które prowadzą biznes przez rozwój sieci lokalnych punktów handlowo usługowych. 

Dzięki naszej wiedzy placówki będą lepiej widoczne oraz więcej osób je odwiedzi. 

Kampanie Google ADS

to skuteczny system reklamowy, który pomaga wyświetlać reklamy tekstowe czy graficzne. Intensywnie wspiera to sprzedaż usług lub produktów. 

Kampanie w Social Mediach

nasi profesjonaliści chętnie pomogą dobrać odpowiednią kampanię reklamową na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Linkedin czy YouTube. 

Kampanie reklamowe na Mapach Google

to efektowny sposób dla firm, które chcą zwiększyć liczbę odwiedzin na serwisie lub liczbę telefonów od potencjalnych Klientów. Takie reklamy razem z dobrze zoptymalizowanym Profilem Google, spowodują pierwsze miejsce w wyświetleniach na Mapach oraz znakomite efekty.

Analityka internetowa

dzięki analityce jesteśmy w stanie dokładnie monitorować zachowania użytkowników na stronie internetowej, przez co odpowiemy na takie pytania jak: dlaczego ruch zmalał, dlaczego Klienci nie kupują już określonego typu produktów, czy skąd bierze się tak wysoki współczynnik odrzuceń? 

Tworzenie stron internetowych

ciągle się rozwijamy i poszerzamy swoje horyzonty, aby być na bieżąco i mieć świadomość najnowszych trendów. Dzięki temu serwisy, które tworzymy, są atrakcyjne wizualnie, oraz odpowiednio przygotowane do prowadzenia kampanii SEO lub Google ADS. 

Strategie SEM

kluczem do naszego sukcesu jest poznanie Klienta, jego dotychczasowych działań i oczekiwań, ale również konkurencji na rynku. Dzięki temu, rozumiejąc potrzeby Klientów, możemy przygotować odpowiednią strategię marketingu wielokanałowego, która będzie skuteczna i będą widoczne efekty naszej pracy. 

 

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie