BLOG

Wróć do pozostałych

Emaillabs

Krótki opis:

Emaillabs należy do Grupy Vercom S.A, która wdraża rozwiązania technologiczne w modelu CPaaS. Jesteśmy infrastrukturą serwerową SMTP w chmurze: Cloud SMTP&Email API. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wysyłkach dla najbardziej świadomych nadawców, możemy wnosić mierzalny wkład w budowanie reputacji i poprawę dostarczalności. Dbamy o standaryzację i zabezpieczenie wiadomości tak marketingowych, jak i transakcyjnych i systemowych naszych Klientów.

 

Dzięki szerokiej wiedzy naszych ekspertów, jesteśmy w stanie przygotować infrastrukturę zapewniającą odpowiednią przepustowość i zwiększyć prędkość wysyłania niezależnie od rynku, niezależnie od providera pocztowego. Podepnij EmailLabs pod swoje wysyłki transakcyjne - zacznij wysyłać w mniej niż 5 minut.

Dodatkowe informacje:

Emaillabs to usługa email API i SMTP w chmurze, przy pomocy której wyślesz wiadomości transakcyjne i marketingowe. Do grupy wiadomości transakcyjnych zaliczyć można m.in. potwierdzenie zamówienia, przypomnienie hasła, potwierdzenie założenia lub usunięcia konta użytkownika, podziękowania, prośby o feedback, wiadomości powitalne, potwierdzenie realizacji płatności, indywidualne alerty dostępności produktu lub usługi, potwierdzenie nadania zwrotu, status zamówienia, zakup biletu itd. Wiadomości marketingowe to szeroko rozumiany newsletter, jednak do tej grupy zaliczyć można również indywidualne oferty handlowe, maile promocyjne i reklamowe.

Usługi:

  • Serwery do wysyłki wiadomości systemowych, transakcyjnych i marketingowych
  • Dedykowane adresy IP
  • Konsultacje w obszarze uwierzytelnień DKIM, DMARC
  • Konsultacje w zakresie poprawy dostarczalności
  • Wdrożenie BIMI

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie