BLOG

Wróć do pozostałych

CENTEO.PL

Panel do reklam produktowych na Ceneo

Centeo umożliwia automatyczne licytowanie pozycji w popularnej porównywarce – Ceneo.pl. Panel narzędzia pozwala dobierać stawkę za kliknięcie poszczególnych produktów w zależności od dobranych strategii. Te, z kolei, opierają się na czterech kluczowych wskaźnikach:

  • maksymalnym odchyleniu procentowym od cen konkurencji
  • maksymalnym czasie wysyłki produktów
  • liczbie ofert konkurencji
  • minimalnej cenie produktów

Proces bidowania i utrzymywania produktów na kluczowych miejscach w porównywarce, odbywa się automatycznie. Narzędzie wstrzymuje też licytację nierentownych produktów, a zamiast tego skupia się tylko na tych, których cena jest konkurencyjna.
Centeo skierowane jest zarówno do agencji mających w swoim portfolio wielu klientów, jak i właścicieli, nawet niedużych, sklepów internetowych.

Co daje bidowanie ofert?

Celem Centeo jest osiągnięcie określonej pozycji produktu w TOP 3 wyświetlanych ofert w porównywarce cenowej. Aby tego dokonać Centeo monitoruje konkurencję i ustala stawkę za bidowanie. Różnica w stawce za bidowanie wynosi nawet 1 grosz. Wszystko jest zależne od działań konkurencji. Centeo stale kontroluje to, co dzieje się na szczycie wyświetlanych ofert, dzięki czemu klienci mają pewność, że ich produkt będzie znajdował się na pożądanym miejscu.

Współpraca White Label

Dla agencji marketingowych przygotowaliśmy specjalną ofertę w modelu White Label. Udostępniamy panel do zarządzania wieloma kontami, tworzymy plany dla klientów, automatycznie wysyłamy raporty oraz dajemy możliwość nadania dostępu do indywidualnego konta Klientowi.

Z Centeo ustalisz najlepszą strategię

Nasze narzędzie promuje jedynie te produkty, które mają potencjał. To pozwala na uzyskanie możliwie najwyższego ROAS’u. Ponadto, Centeo automatycznie wstrzymuje nierentowne produkty, minimalizuje koszt podbicia produktu i aktywuje reklamę przy zmniejszeniu ilości konkurentów. W przypadku, gdy produkt nie ma konkurencji, nie jest bidowany, ponieważ nie ma takiej potrzeby.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak

Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Umów spotkanie