Wróć do pozostałych

BLUEOWL.PL

O nas

Jesteśmy zespołem ponad 20 różnych specjalistów, których połączyła wspólna pasja do rozwoju i technologii eCommerce. Stworzyliśmy Blue Owl eCommerce Software House, ponieważ wierzymy, że łącząc naszą wiedzę biznesową i marketingową z kompetencjami technologicznymi i projektowymi, jesteśmy w stanie pomóc wielu wspaniałym ludziom i firmom osiągnąć ich cele biznesowe. Od 2015 roku dostarczamy na rynek nowoczesne serwisy eCommerce, które charakteryzują się wysoką konwersją, użytecznością oraz skutecznością sprzedażową. Tworzone przez nas zespół sklepy internetowe pozwalają naszym klientom skutecznie podbijać rynek handlu elektronicznego. Skorzystaj z naszego doświadczenia i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów. Wspólnie zrealizujemy najbardziej ambitne wizje i wdrożymy unikalne projekty eCommerce!

 

Jak pracujemy?

Strategia i design Wykorzystując metodologię zarządzania strategicznego, Design Thinking oraz doświadczenie naszych projektantów, tworzymy unikalne pod względem biznesowym, użytkowym i wizualnym serwisy eCommerce.

Wdrażanie technologii Tworząc sklepy internetowe bazujemy na najnowszych trendach rynkowych, dlatego wdrażamy serwisy eCommerce w technologii Headless Commerce. Pozwala nam to na przygotowanie niezależnych i bezpiecznych rozwiązań bazujących na silnikach WooCommerce oraz Shopify. Headless Commerce pozwala nam ponadto na przygotowanie i wystawienie aplikacji PWA.

Integracja i optymalizacja Wdrożenie sklepu internetowego najczęściej wymaga integracji z systemami zewnętrznymi (ERP, płatności, wysyłki, marketplace'y) oraz optymalizacji pod kątem sprawności działania.

Rozwój i utrzymanie Sklep internetowy to rozwiązanie, które musi ewoluować i dostosowywać się do zmian w świecie handlu elektronicznego. Dlatego tak ważnym elementem jest ciągła rozbudowa i rozwój serwisu eCommerce.

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...