Wróć do pozostałych

BePerfect

BePerfect to agencja marketingu internetowego. Przez lata istnienia na rynku udało nam się stworzyć zgrany zespół ekspertów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze wyciskamy 100%. Kluczowymi wartościami, jakimi kierujemy się podczas codziennej pracy, są profesjonalizm, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, ale przede wszystkim skuteczność. Każde nasze działanie poprzedzone jest rzetelną analizą, aby wyniki przyniosły soczyste owoce, czyli przełożyły się na wzrost sprzedaży czy widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Pomagają nam w tym nie tylko profesjonalne narzędzia, z jakich korzystamy, ale także wiedza, kreatywność i potrzeba ciągłego doskonalenia się.

Analizujemy, planujemy, wyciągamy wnioski. Działamy. Nieustannie się rozwijamy. To wszystko dla Twojego biznesu.

Czym dokładnie się zajmujemy?

  • Social Media - media społecznościowe to nie tylko rozrywka, ale również idealny kanał, którym dotrzesz do nowych klientów. Facebook, Instagram, TikTok - nie mają przed nami tajemnic. Tworzymy treści, nagrywamy, inspirujemy, edukujemy.
  • Tworzenie i realizacja stron oraz sklepów internetowych - pomagamy przenieść biznes do internetu. Dzięki nam dotrzesz do klientów z całej Polski i nie tylko. Stawiamy na funkcjonalność i nowoczesny design. Wspólnie stworzymy intuicyjne miejsce, które będzie wzbudzać zaufanie.
  • Strategia marketingowa - działamy od podstaw, jasno określamy cel i sposób działania. Audyt UX, identyfikacja wizualna, doprecyzowanie grupy docelowej - dla nas to pestka.
  • Google Ads - obieramy konkurencję ze skórki, wdrażamy rozwiązania reklamowe, dążąc do jak najwyższego zwrotu z inwestycji.
  • Pozycjonowanie - dzięki nam Twoja strona będzie widoczna dla potencjalnych klientów. Tworzymy treści przyjazne nie tylko dla wyszukiwarki, ale również odbiorców. Opisy kategorii, wpisy blogowe, artykuły sponsorowane, technical seo to nasza codzienność. Wydobywamy sam miąższ.
  • E-mail marketing i automatyzacja - lojalizujemy klientów, sięgając po sprawdzone rozwiązania: m.in. edrone, mailchimp, freshmail. Budujemy owocne relacje.
  • Allegro Ads - w gąszczu ofert na Allegro sprawiamy, aby Twoje produkty wyprzedziły konkurencję. Wykręcamy soczyste wyniki!

Chcesz działać? Działaj z nami. Dla nas to pestka!

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...