Wróć do pozostałych

GOCREATE

GOCREATE - Agencja Interaktywna i Software House

Firma GOcreate funkcjonuje od 2007 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty dla kilkuset firm oraz instytucji publicznych.

Możemy poszczycić się ponad 16 letnim doświadczeniem na rynku. Tworzymy atrakcyjne i efektywne rozwiązania dzięki szczegółowej analizie potrzeb klientów.Cenimy długofalową współpracę z naszymi klientami.

E-commerce - na tym znamy się najlepiej

Stworzyliśmy autorskie oprogramowanie sprzedaży internetowej skierowanego dla grupy B2C oraz B2B, które ciągle jest ulepszane i rozwijane.

Dużą rolę przywiązujemy do realizacji autorskich rozwiązań i do tworzenia funkcjonalności, których inni nie mają w ofercie. Dzięki takiemu podejściu nasi Klienci wyprzedzają konkurencję, wyróżniając się w swoich branżach innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami.

Nasi klienci generują kilkaset tysięcy zamówień każdego dnia, wysyłają towary do kilkudziesięciu krajów na świecie.

Posiadamy w ofercie autorskie i indywidualne rozwiązanie takie jak:

  • integracje z Comarch XL, Comarch Optima oraz Subiekt
  • autorski system WMS
  • dedykowane rozwiązania B2C oraz B2B
  • Omniechanel
  • Konfiguratory 3d
  • Multistore
  • Natywne aplikacje mobilne

Brak ograniczeń

Zabrnąłeś ze swoim biznesem do ściany? Możliwości obecnego oprogramowania nie spełniają twoich wymagań? A może chcesz otworzyć swój pierwszy sklep internetowy, Twoje wymagania są na tyle duże, że inne firmy nie są w stanie im sprostać? Dobrze trafiłeś, dla nas nie stanowi to problemu. Projektujemy rozwiązania e-commerce od kilkunastu lat, nasze doświadczenie gwarantuje pełne zadowolenie klienta. Lubimy wyzwania - sprawdź nas!

gocreate.pl

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...