Wróć do pozostałych

Packeta

Kim jesteśmy?

Packeta to globalna, cyfrowa platforma dla e-commerce, świadcząca kompleksowe usługi logistyczne. Założona w 2010 roku w Czechach przez Simonę Kijonkovą jako spółka Zásilkovna, w ciągu dekady przekształciła się w holding funkcjonujący pod nazwą Packeta Group, zrzeszający 14 podmiotów. Firma, współpracując ze sklepami internetowymi, szybko zyskała pozycję lidera w branży. Obecnie Packeta posiada 7 oddziałów w Europie, realizuje dostawy do 33 krajów, posiada około 15 tys. własnych punktów odbioru (w tym prawie 6,3 tys. automatów paczkowych Z-BOX zasilanych energią elektryczną), 125 tys. punktów partnerskich i współpracuje z ponad 46 tys. sklepów internetowych.

Co możemy zaoferować sklepom internetowym?

  • Profesjonalną dostawę paczek za granicę – obsługujemy 33 kraje za pomocą jednego API, jesteśmy ekspertami w cross-border e-commerce.
  • Największą sieć punktów odbioru paczek w Europie. W Czechach, na Słowacji i w Węgrzech jesteśmy tam love brandem, możesz więc liczyć na najwyższe zaufanie klientów.
  • Dostęp do ponad 70 przewoźników – współpracujemy z najpopularniejszymi, często lokalnymi firmami kurierskimi na danych rynkach, dzięki czemu optymalizujesz czas i koszt dostawy.
  • Profesjonalne doradztwo i edukację na temat cross-border e-commerce – wskażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, by rozwijać się za granicą i zyskiwać przewagę konkurencyjną dzięki współpracy z nami.
  • Sprawną obsługę zwrotów.
  • Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Słowenia, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Włochy, Niemcy, Finlandia – to nasze najpopularniejsze kierunki. Wiemy o nich wszystko

Dostarczamy paczki do automatów paczkowych, pod wskazany adres lub do punktu odbioru.

Realizujemy płatności za pobraniem i kartą. Udostępniamy bezpośredni druk etykiet.

Dołącz do nas!

  • Uzyskaj wiedzę, jak wykorzystać potencjał zagranicznych rynków.
  • Korzystaj z szerokiej siatki połączeń międzynarodowych – swobodnie otwieraj działalność na kolejnych rynkach.
  • Współpracuj z przewoźnikami z całego świata w oparciu o jedną platformę.
  • Otrzymaj dostęp do bezpośredniej obsługi klienta i specjalistów ostatniej mili.

Zapraszamy do kontaktu – napisz do nas na sales@packeta.pl. Czekamy na Twojego maila!

www.packeta.pl
https://www.linkedin.com/company/packetapoland/
https://www.facebook.com/packetaPL

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...