Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Aktualnie przygotowujemy najlepszą ofertę dla Ciebie. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś lub w kolejnym dniu roboczym.

Tymczasem zapraszamy na nasz blog!

 

Opinie a pozycjonowanie w Google

Czy wiesz, że pozytywne opinie są wysoko oceniane przez roboty Google? Tak! Posiadanie dobrych recenzji pozytywnie wpływa na wysoką pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania, co przekłada się oczywiście na zwiększenie sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Zaufane.pl dla sklepów internetowych

Pozytywne opinie o sklepie internetowym to sprawdzone narzędzie do zwiększenia zysków. To właśnie recenzje innych kupujących wpływają na wiarygodność marki na rynku e-commerce. Zadbaj o nie z Zaufane.pl i daj się poznać klientom, jako godny polecenia sklep internetowy.

Dowiedz się więcej

Jak działa Zaufane

W Zaufane.pl dzięki zweryfikowanym i autentycznym opiniom zwiększamy ruch i współczynnik konwersji na Twojej stronie internetowej. Maksymalnie wykorzystujemy potencjał opinii i wspieramy strony internetowe w każdej branży. Dołącz do nich także i Ty!

Dowiedz się więcej

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...