Zaufany webinar

Jak wykorzystać szanse jakie daje cross-border i wejść ze swoim e-commerce na zagraniczne rynki?

27 września 2022, godz. 13:00

Zapisz się

Do wydarzenia pozostało

00 dni : 00 godz. : 00 min. : 00 sek.

Agenda webinaru

Czego dowiesz się podczas wydarzenia

  • Jak wybrać cel ekspansji zagranicznej dla swojego sklepu internetowego?
  • Jak zdobyć informacje o potencjale interesujących Cię rynków zagranicznych?
  • Jak przeprowadzić proces przygotowania tłumaczenia swojej witryny internetowej?
  • W jaki sposób przygotować się do obsługi klientów na nowym rynku?
  • W jaki sposób poradzić sobie z wyzwaniami logistycznymi na nowych rynkach?

Kogo spotkasz na webinarze?

Zaufany Webinar poprowadzą doświadczeni eksperci z branży e-commerce. Poznaj ich już teraz!

Wybierając gości na Zaufany Webinar dbamy o to, aby byli to praktycy z bogatym doświadczeniem w marketingu internetowym, prowadzeniu biznesu i e-commerce. To osoby, których cenną wiedzę będziesz mógł wdrożyć w swoim biznesie!

Pokaż więcej

Gość

Paweł Bilczyński

Wspiera sklepy internetowe w odnoszeniu sukcesów na zagranicznych rynkach, pomaga im lepiej spełniać oczekiwania ich nowych klientów. Bariery, przed którymi stoją firmy decydujące się na rozwój zagraniczny poznał, prowadząc, skierowany do polskich eksporterów program edukacyjny “Google Internetowe Rewolucje w eksporcie”. Obecnie pracuje w Expandeco, pomagając polskim sklepom internetowym w podjęciu decyzji na temat kierunków i sposobów prowadzenia ekspansji zagranicznej oraz w przygotowaniu ich witryn i procesu obsługi klienta w taki sposób, żeby ułatwić im zwiększenie sprzedaży na tych rynkach.

 

Expandeco

Expandeco.pl zapewnia sklepom internetowym wysokiej jakości obsługę klientów przez telefon, czat, social-media oraz e-mail, prowadzoną w językach, którymi posługują się na co dzień. Przygotowuje tłumaczenia stron internetowych w taki sposób, aby klienci doskonale rozumieli ich treść i mieli do nich większe zaufanie. Organizuje proces zwrotów dla sklepów internetowych na zagranicznych rynkach oraz przygotowuje analizy rynków e-commerce ułatwiając właścicielom firm podjęcie decyzji o ekspansji. Działa na 14 rynkach Europy Środkowej i Zachodniej, a także przygotowuje się do otwarcia kolejnych.

Zaufane.pl to usługa, której celem jest dostarczenie firmom B2B i B2C szybkiego i efektywnego pozyskiwania, a także prezentowania i monitorowania transakcyjnych opinii klientów o firmie, produktach i usługach. Rekomendacje te mają za zadanie wzmocnić markę i budować zaufanie.

 

Prowadzący

Sebastian Horoszko

Od ponad 10 lat związany z branżą e-commerce. Zajmuje się marketingiem opinii w Zaufane.pl - najskuteczniejszej i najbardziej zaawansowanej usłudze do pozyskiwania, prezentowania i zarządzania transakcyjnymi rekomendacjami. Jego znakiem firmowym są „gwiazdki w reklamach Google” obecnie najbardziej pożądanej funkcjonalności reklam PLA i Google Ads. Wielokrotny prelegent podczas targów eHandlu, eTrade Show i spotkań Meetup Biznes Hub. Wystawca największych wydarzeń branżowych w Polsce i Czechach. Jego misją jest rozwój firmy i dopasowywanie proponowanych rozwiązań na rynkach zagranicznych, w szczególności w krajach CEE.

 

Zaufane.pl

W Zaufane.plpomagamy sklepom internetowym i firmom usługowym zwiększyć sprzedaż dzięki marketingowi opinii.

W najefektywniejszy dla Ciebie i najprostszy dla Twojego klienta sposób zbierzemy transakcyjne opinie i gwiazdki o Twoich produktach, usługach i biznesie.

Dzięki Zaufane.pl:

  • wyróżnisz się spośród konkurencji w Google
  • zbudujesz zaufanie wśród pozyskanych i potencjalnych klientów
  • zwiększysz sprzedaż

Dla kogo jest Zaufany Webinar?

 

Dla marketerów
w e-commerce

Dla właścicieli
sklepów internetowych

Dla właścicieli
firm usługowych

Dlaczego warto wziąć udział
w Zaufanym Webinarze?

Zyskasz praktyczne porady od doświadczonych ekspertów

Poznasz skuteczne rozwiązania gotowe do wdrożenia

Otrzymasz możliwość prowadzenia rozmowy ze specjalistami

Nie czekaj!
Zapisz się na wydarzenie już dziś!

Pokaż więcej