Wróć do pozostałych

PLANETPLUS.COM

Kim jesteśmy?

Planet Plus to platforma zakupowa, która nagradza swoich Klientów cashbackiem – czyli zwrotem części pieniędzy wydanych online.

Pojawiliśmy się na rynku na początku 2015 roku, kiedy założyciel marki, Jan Sikora, postanowił wprowadzić na polski rynek nowość, jaką było właśnie „nagradzanie za kupowanie”. Od tego czasu serwis ewoluował, zmieniały się jego nazwy. Wcześniej znani byliśmy jako kartaplus.pl, jednak obecnie można nas znaleźć pod nazwą planetplus.com. Z roku na rok zdobywamy coraz większą popularność i rozpoznawalność wśród osób zainteresowanych kupowaniem w internecie.

Aktualnie oferujemy możliwość odbierania cashbacku w blisko 1200 sklepach z różnych branż. Współpracujemy z takimi gigantami jak Allegro, AliExpress, Groupon, Booking.com, Nike i wieloma innymi, rozpoznawalnymi na całym świecie markami, jak i również z mniejszymi sklepami.

Usługi

Własny program lojalnościowy – dołącz do grona naszych 1200 Partnerów, ustal z nami cel kampanii oraz prowizję, a my podzielimy się tą prowizją z naszymi Użytkownikami w postaci cashbacku.

Dedykowana kampania sprzedażowa – dla każdego Klienta przygotowujemy kampanie sprzedażowe „szyte na miarę”. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszego Klienta i dostosowujemy do niego kampanię tak, aby przyniosła ona jak najlepsze wyniki. Wykorzystujemy do tego te kanały, które są najbardziej odpowiednie do spełnienia celów danej kampanii.

Wysyłka mailingu – wysłany jest do części zarejestrowanych w Planet Plus Użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę. Obecnie jest to około 650 000 adresów mailowych. Mailing wysyłany jest do 30 000 unikalnych Użytkowników. Tematyka mailingu jest dowolna. Otwieralność mailingu wynosi od 15% do 22%.

Sprzedaż poszczególnych miejsc reklamowych – skorzystaj z możliwości wykupienia poszczególnych miejsc reklamowych, które znacznie poprawią widoczność Twojego sklepu, a co za tym idzie, wzrośnie w nim sprzedaż. Możliwe placementy to:

 • Baner główny (w 3 rozmiarach);
 • Popularne Sklepy;
 • Gorące Okazje

Akcje specjalne – organizujemy cykliczne, pojawiające się w danych okresach roku akcje sprzedażowe, takie jak:

 • Wyprzedaże Poświąteczne,
 • Walentynki,
 • Dzień Kobiet,
 • Back To School

Oraz inne akcje tego typu. Osobno należy wymienić jednak największe organizowane przez nas akcje, wśród których możemy wymienić:

 • 11.11 (Wielki Festiwal Zakupów; święto wyprzedaży chińskich);
 • Black Week;
 • Cyber Monday;
 • Kalendarz Adwentowy

Feed produktowy – istnieje możliwość połączenia się ze sklepem za pomocą feedu produktowego – Użytkownicy mogą wyszukać dowolny produkt spośród tych oferowanych przez naszych Partnerów.

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...