Wróć do pozostałych

FAST WHITE CAT

E-commerce house należący do Grupy Kapitałowej Digitree Group S.A, będący jedną z największych agencji wdrożeniowych Magento w Polsce, znajdującą się przy tym w TOP 10 kontrybutorów Magento na świecie.

Fast White Cat, jako oficjalny partner Adobe Magento, odpowiada za duże wdrożenia Magento2 w Europie Środkowej i nie tylko, mając w swoim portfolio platformy sprzedażowe realizujące nawet 200 000 zamówień miesięcznie.Do usług Fast White Cat należy:B2C eCommerce Solutions Development, B2B eCommerce Solutions Development, Magento outsourcing, Magento optimization, Magento Audits, UX Design & UX Audits, eMarketing.

Działania FWC obejmują kompleksową optymalizację całości aktywności e-commerce, której celem jest rozwój i profesjonalizacja biznesu Partnerów w sferze online – to właśnie Partnerzy i personalizacja działań pod konkretną wizję czy potrzeby, są dla Kotów priorytetem w codziennym działaniu. Zasadę partnerstwa zespół FWC realizuje poprzez aktywne, profesjonalne doradzenie oraz odradzanie konkretnych działań i rozwiązań.

Kluczowa wartość:

Fast White Cat, wdrażając platformy online na Magento, skupia się także na tworzeniu strategii e-commerce, budżetowaniu, planowaniu operacyjnym, marketingu opartym o omnichannel i rekomendacji wszelkich konwertujących funkcjonalności zwiększających sprzedaż. Spółka wdraża procesy zapewniania jakości, dba o strategie testowe, a także certyfikaty swoich ekspertów i wyspecjalizowanych, dedykowanych dla każdego Partnera Project Managerów.

 

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...