Wróć do pozostałych

BOOSTE

Booste to platforma stworzona dla ecommerce, dzięki której uzyskasz dodatkowy kapitał na marketing, aby przyspieszyć rozwój Twojego sklepu internetowego.

Pożyczone pieniądze możesz przeznaczyć na działania marketingowe (w tym opłacenie faktur agencji marketingowych). Dzięki temu zwiększysz swoją widoczność w sieci.

Czym charakteryzuje się oferta Booste?

  • Szybki proces - ofertę otrzymasz w 24h od wysłania aplikacji online, bez weryfikacji zdolności kredytowej i gwarancji osobistych. Dostęp do środków możesz otrzymać nawet tego samego dnia.
  • Dla każdego klienta tworzymy wirtualną kartę, która zasilana jest środkami co tydzień. Kartą możesz opłacać działania w Google, Facebook, Allegro Ads i wiele innych.
  • Aplikacja jest bardzo prostą, zajmuje zaledwie kilkanaście minut, wystarczy, że wypełniasz formularz online, podłączasz swój sklep do aplikacji Booste, razem z kontami reklamowymi (Facebook, Google) i to wszystko! Booste otrzymuje dostęp wyłącznie do odczytu danych.
  • Elastyczne spłaty – pożyczoną kwotę spłacasz co tydzień, a jej wysokość będzie zależeć od przychodów sklepu. To Ty decydujesz jaką część przyszłych przychodów przeznaczyć na spłaty.
  • Nasze finasowanie nie zawiera zmiennych stóp procentowych ani dodatkowych i ukrytych kosztów. Płacisz tylko raz 7,7 % pożyczonej kwoty, a następnie spłacasz pożyczkę z przychodów swojego e-sklepu.
  • Działamy w modelu revenue-based financing. Spłaty pożyczki dostosowują się do wyników sprzedażowych Twojego sklepu internetowego - wyższy przychód to szybsza spłata.

Zwiększ zaufanie do Twojego biznesu i wyróżnij go spośród konkurencji.

Porozmawiaj z nami, aby dowiedzieć się jak Zaufane.pl poprawi Twoje wskaźniki marketingowe i sprzedażowe.

Świetne

Na podstawie 82 opinii

Zobacz niektóre opinie tutaj

Viscola Fashion

Bardzo dobre rozwiązanie w zbieraniu opinii o sklepie i produktach. Dzięki temu rozwiązaniu można analizować opinię klientów i budować na podstawie tej wiedzy przyszłych rozwiązań.

Acus Med

Jak najbardziej polecam współpracę z zaufane.pl. Uzyskaliśmy mnóstwo opinii od klientów odnośnie sklepu i produktów (również do wizytówki Google Moja Firma)...

TRENA Professional Cosmetics

Bardzo dobry serwis do zbierania opinii. Dzięki Zaufane.pl zbieranie opinii, zarówno o firmie, jak i o produktach, idzie jak należy...

Ministerstwo Gadżetów

Serdecznie polecam firmę Zaufane.pl. Od początku współpraca przebiegała wzorowo i charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta...