Dołącz do Zespołu Zaufane.pl!

na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Rzeszów

Zaufane.pl

jest włacicielem zaawansowanego narzędzia typu SAAS, jednego z nielicznych rozwiązań z zakresu marketingu opinii na rynku. Współpracują z nami największe sklepy internetowe i firmy usługowe, będące liderami branży e-commerce. Stale się rozwijamy, również na rynkach zagranicznych - ekspansja to krok ku przyszłości naszej firmy i pracowników. Potrzebujemy do tego kreatywnych i zaangażowanych osób, ponieważ to właśnie w ludziach drzemie największy potencjał i wartość każdej firmy.

Podstawowe obowiązki:

  • Twoim codziennym zadaniem będzie identyfikacja i weryfikacja potencjalnych klientów dla naszych usług (Może i niełatwe, ale za to jakże rozwijające!)
  • Będziesz współpracować z zespołem naszych handlowców, umawiać spotkania handlowe i brać w nich udział. (Czujesz już dreszczyk emocji?)
  • Twoim codziennym narzędziem pracy będzie nasz system CRM. (Zdziwisz się, jak bardzo jest przyjazny…)
  • Będziesz także reprezentować naszą firmę podczas targów i konferencji branżowych, a swoją postawą współkreować dobry wizerunek firmy. (Duma, duma, bo będziesz miał powody do dumy!)

Nasze wymagania

  • Pierwsze kroki w pozyskiwaniu klientów metodą cold calling i cold mailing masz już za sobą? Świetnie!
    Szukamy kogoś z minimum półrocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku.
  • Sprzedaż to twoja pasja? O to właśnie nam chodzi!
  • A jak dodasz do tego umiejętności negocjacyjne, to będziemy Tobą zachwyceni.
  • Potrafisz szybko nawiązywać relacje i dopasowywać swoją komunikację do rozmówcy? To na pewno się dogadamy!

Ale wiesz co, to jeszcze nie wszystko… Marzy nam się współpraca z kimś, kto:

  • myśli nieszablonowo i kreatywnie,
  • ma pozytywne nastawienie do życia i do podnoszenia swoich kompetencji,
  • jest wytrwały w dążeniu do celu i nastawiony na rezultaty swojej pracy,
  • jest dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu,
  • jest dobrym, kulturalnym człowiekiem, szanującym siebie i innych.
umowa o pracę lub kontrakt b2b spotkania integracyjne
elastyczny czas pracy start (start 8:00-9:00) świetną atmosferę pracy
pracę od poniedziałku do piątku budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
bardzo dobrą kawę dostęp do biblioteki firmowej
praca hybrydowa po okresie próbnym program poleceń pracowników i partnerów

Widzisz się w naszym zespole i spełniasz powyższe oczekiwania?

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 3MZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na warunkach opisanych poniżej:

Dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest 3MZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą pod adresem: ul. Trembeckiego 11A, 35-234 Rzeszów, NIP: 813-36-80-831.